• Pierwsze Warsztaty Kreatywnego Pisania o Seksie – zapisy!

  Jeżeli zastanawiasz się, z iloma osobami musisz się przespać, żeby zostać sekspisarzem – Kraków wzywa! 

  Kiedy: 21 września 2014

  Dla kogo: dla osób powyżej 18 roku życia, lubiących seks i lubiących słowo pisane (i chcących te dwie rzeczy połączyć)

  Czas trwania: 10:30-17:00 (z przerwą obiadową)

  Program ramowy

  Bardzo ważne informacje poniżej, przeczytaj zanim wyślesz zgłoszenie: Warsztaty przeznaczone są dla maksymalnie 14 osób/sesja ze względu na ich praktyczny charakter.

  Pierwsze, krakowskie warsztaty są nieodpłatne dla uczestników i w związku z tym, aby uniknąć sytuacji, gdy ktoś blokuje miejsce, a nie ma zamiaru się pojawić, konieczne będzie wpłacenie depozytu zwrotnego w wysokości 30 zł/osoba.

  Depozyt należy wpłacić na numer konta podany w e-mailu zwrotnym (wysyłany wytypowanym uczestnikom). Uiszczenie wpłaty (konieczne będzie wysłanie potwierdzenia przelewu) gwarantuje miejsce na warsztatch.

  Depozyt zostanie zwrócony uczestniczce/uczestnikowi w pełnej kwocie (30 zł) podczas warsztatów, przed przerwą obiadową.

  W przypadku nieodwołania rezerwacji maksymalnie 48 godzin przed rozpoczęciem warsztatów (tj. do 19 września 2014, godz. 10:30) i/lub niepojawienia się na warsztatach, depozyt przepada, a rzeczone 30 złotych zostanie wykorzystane na wino i frytki dla pozostałych uczestników podczas lansu powarsztatowego.

  Wysyłając zgłoszenie, oświadczasz, że zgadzasz się na powyższe warunki rezerwacji.

  Dlaczego warto: zajęcia to przede wszystkim okazja, by udoskonalić warsztat pisarski, pogrzebać w swoim stylu i spędzić czas w gronie ludzi, którzy mają wspólną pasję. Ale to nie wszystko. Partnerzy warsztatu: Fun Factory, wydawnictwo Officyna oraz queer sex shop Kinky Winky zapowiedzieli miłe niespodzianki dla uczestników, zaś gościć nas będzie wspaniała i kreatywna Bajla.

  Jak się zapisać: Przyjmuję wyłącznie zapisy indywidualne (jedna osoba może zarezerwować miejsce na warsztatach wyłącznie dla siebie). Jeżeli termin, program oraz warunki rezerwacji Ci odpowiadają, wyślij zgłoszenie pod adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując „Warsztaty – rezerwacja”.

  Zgłoszenie musi zawierać:

  – Twoje imię i nazwisko

  – wiek

  – krótkie, maksymalnie 5-zdaniowe uzasadnienie, dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach (mile widziane linki do dotychczasowej twórczości, choć posiadanie pisarskiego portfolio to nie warunek konieczny)

  Zapisy przyjmuję do niedzieli, 14 września 2014.

  Uwaga: to nie jest konkurs „kto pierwszy, ten lepszy”. Chcę, aby pierwsze warsztaty były wyjątkowe zarówno dla mnie, jak i dla uczestników. Dlatego chcę, aby uczestniczyły w nim osoby, które coś z niego wyniosą (nie tylko fajne niespodzianki rzeczowe od partnerów wydarzenia) i które naprawdę chcą się czegoś nauczyć.

  Zastrzegam sobie prawo do zaproszenia wyłącznie wytypowanych przez siebie osób.

  A tych, którzy mają ochotę na przystawkę przedwarsztatową, zapraszam na praktyczny wykład Sexy Writing w częstochowskiej Boulangerie!

  Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości – napisz do mnie!

  Zapraszam!

  This article has 4 comments

  1. kitty wrote:

   kiedy Warszawa?

  2. Gypsy Danger wrote:

   do kiedy czekasz na zgłoszenia?:)

   1. Nat wrote:

    Ha, dzięki za komentarz, już zaktualizowałam tę sekcję: do 14 września :)

  3. ina3b wrote:

   No i przykrość. Takie warsztaty, a ja nie mogę. :( No w buzię jeża…

  Dodaj komentarz

  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr