• 22-29 kwietnia – urodzinowe promocje Kinky Winky

  Nasz ulubiony queerowy sex shop świętuje swoje pierwsze urodziny i z tej okazji szykuje moc niespodzianek, zniżek oraz… rozdaje prezenty klientom! W dniach 22 – 29 kwietnia zapowiada się niezła tygodniowa impreza z gadżetami. Każdy ma szansę upolować ze zniżką nowy obiekt pożądania – dla siebie lub bliskiej osoby.

  Każdy dzień to nowa specjalna oferta danego produktu z asortymentu Kinky Winky. Trzeba się spieszyć, bo promocje nie będą czekać w nieskończoność! Kalendarium obniżek:

  Poniedziałek | 22 kwietnia:

  Elodie – dildo porcelanowe

  Eleganckie porcelanowe dilda Elodie oraz Aveline o 50 zł taniej – 120 zł zamiast 170!

  Wtorek | 23 kwietnia

  Niebywała gratka dla tych, którzy po przeczytaniu recenzji pulsatora, zapragnęli go mieć. Stronic Zwei od Fun Factory – rewolucyjny gadżet do zabaw analnych 120 zł taniej (499 zł zamiast 619) w dwóch kolorach do wyboru!

  Środa | 24 kwietnia

  Coś dla kinomaniaczek i kinomaniaków – Cabaret Desire Eriki Lust. Ta propozycja dla miłośników alternatywnej pornografii i miłe urozmaicenie gorącego wieczoru we dwoje kusi frywolną ceną – 69 zł zamiast 99 zł.

  Czwartek | 25 kwietnia

  Share - dildo dla par

  Share – dildo dla par

  Marzenie matki założycielki – dildo Share dla par przecenione z 319 zł na 230 zł. Ci, którzy czytali tekst o peggingu wiedzą, o czym mówię… Niezależnie czy chcesz bawić się z partnerką, czy partnerem, to dildo w trzech kolorach do wyboru z pewnością sprosta waszym oczekiwaniom.

  Piątek | 26 kwietnia

  Piątek zostaje dniem gry w kulki… waginalne. Trening z kulki gejszy może nie przygotuje cię do bikini, ale z pewnością wzmocni mięśnie dna miednicy, a ćwiczenie mięśni Kegla są niezmiernie ważne w życiu każdej kobiety. Dla ciebie lub koleżanki, siostry, mamy – Luna oraz Luna Mini (dla początkujących) za 119 zł, zaś kulki do „małej czarnej” – Luna Noir za jedyne 109 zł.

  Sobota | 27 kwietnia

  Wibrator Mia 2 od Lelo – maleństwo, które wiele potrafi. Mocniejsza od pierwowzoru i całkowicie wodoodporna, do tego tańsza o 40 zł – będzie twoja już za 209 zł. I to w trzech cieszących oko kolorach do wyboru!

  Niedziela | 28 kwietnia

  Czas na leniwe popołudnie z wibratorem Cella od Fun Factory – frymuśny kształt i funkcjonalność o 90 zł taniej.

  Luna Noir – kulki w sam raz do „małej czarnej”

  Poniedziałek | 29 kwietnia

  Gadżet dla zaczynających swoją przygodę z wibratorami kobiet. Wodoodporna i śliczna Meany w dwóch kolorach do wyboru za 111 zł (tańsza o 30 zł).

  Ale to jeszcze nie wszystko! Do każdego zakupionego wibratora Kinky Winky dorzuca gratis cleaner od Pico Bong (boo zabawki erotyczne trzeba odpowiednio dbać). Ponadto w dniach 22 – 29 kwietnia trwa Tydzień Darmowej Dostawy, zatem każde przedpłacone zamówienie o wartości minimum 50 zł zostanie dostarczone na koszt sklepu (paczkomatem, kurierem czy pocztą – forma dostawy to twój wybór). Więcej informacji o urodzinowym tygodniu tutaj.

  Czy jeszcze muszę cię namawiać, byś ruszył/a na zakupy? Ja z pewnością zapoluję na co najmniej dwie rzeczy, a ty?

  Wszystkiego najlepszego, Kinky Winky!

  [grafika wpisu – Ez; gadżety – materiały Kinky Winky]

  This article has 4 comments

  1. Nick * wrote:

   I jak tu być oszczędnym? :D

   1. Nat wrote:

    na samorozpieszczaniu nie powinno się oszczędzać!

  2. simiola wrote:

   SHARE! AAAA! Miałam oszczędzać, ratunku!

   1. Nat wrote:

    Nie ukrywam, że czekam na czwartek… :)

  Dodaj komentarz

  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr