Jak nastrajasz się na seks? | Konkurs z Jolly Molly

Jak nastrajasz się na seks? | Konkurs z Jolly Molly

9 listopada to Światowy Dzień Gry Wstępnej – dobra okazja, aby zastanowić się, jak nastrajamy się na seks oraz co robimy, aby sprawiał nam jeszcze więcej satysfakcji.  

Choć frazę „gra wstępna” już jakiś czas temu wypieprzyłam z mojego erotycznego słownika, przyznaję, że na liście świąt bezużytecznych, Światowy Dzień Gry Wstępnej jawi się całkiem… użytecznie. Jeżeli dla kogoś właśnie ten dzień stanie się pretekstem, aby poeksperymentować, poszukać erotycznych inspiracji, to ja naprawdę nie mam nic przeciwko. Najważniejsze to wychodzić poza schematy i nie poddawać się rutynie.

Dla niektórych erotyczną inspiracją może być na przykład seksowna bielizna, zmysłowy masaż, nowy, ekscytujący wibrator, a nawet gra planszowa dla dorosłych – cokolwiek trzęsie waszą łódką. Każdy z nas jest inny, więc u każdego z nas proces nastrajania się na seks zaczyna się i przebiega inaczej. Nie ukrywam też, że bardzo chciałabym poznać wasze definicje gry wstępnej oraz… sposoby na nią!

Właśnie dlatego, wspólnie z lovestorem Jolly Molly, przygotowałam dla was konkurs z nagrodami, które zdecydowanie pozwalają przygotować się do seksu, a także go urozmaicić. Jak? To już zależy od waszej wyobraźni i erotycznej kreatywności…

Nagroda główna: 

Zestaw Passionate Box marki Fun Factory, w skład którego wchodzą:

* czarno-szara kulka Smartballs Uno

* czarny wibrator Jam od Fun Factory

* 2 saszetki żelu poślizgowego

* świeca do masażu YesForLov

* żel stymulujący YesForLov

* szarfa YesForLov

* zapałki YesForLov

* saszetka do przechowywania zabawek

* książeczka z faktami o Smartballs

Miłosny zestaw Fun Factory

Nagrody pocieszenia:

10 miłosnych herbat do kąpieli marki Bijoux Indiscrets do odebrania podczas zakupów w Jolly Molly (zarówno dla nowych, jak i powracających klientów). O, zakupy w sklepie z zabawkami dla dorosłych też mogą być wspaniałą grą wstępną, cały proces wybierania czegoś dla tej drugiej osoby lub pozwolenia jej zaszaleć podczas buszowania po lovestorze. Nie wspominając już o tym, że coraz bliżej święta, a jeszcze bliżej mikołajki! Taka herbatka będzie więc bardzo miłym wypychaczem skarpety.

Herbata do kąpieli Bijoux Indiscrets

Co zrobić, aby wygrać? 

To proste! W komentarzu pod tym wpisem podziel się swoim sposobem nastrajania się na seks lub na satysfakcjonującą grę wstępną, wplatając w swój scenariusz dowolny gadżet z jollymolly.pl, który by ci w tym pomógł (a może już pomaga?). Nie zapomnij o podlinkowaniu produktu, aby wszyscy od razu wiedzieli, o co chodzi i jak to znaleźć! Przecież chodzi nam też o to, aby uczyć się od siebie nawzajem, czyż nie?

Zgłoszenia przyjmuję do 16 listopada 2016, godz. 23:59.

Publikując komentarz, nie zapomnij o podaniu często sprawdzanego adresu email (nie zostanie on upubliczniony), bo emailowo skontaktuję się ze zwycięzcami/zwyciężczyniami konkursu.

Zatem wszystkiego najlepszego z okazji naszego sekspozytywnego święta i… czas start!

UWAGA! 

Laureaci konkursu zostali wyłonieni – sprawdźcie maile! Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie oraz informuję, że lovestore Jolly Molly, będąc pod dużym wrażeniem Waszych zgłoszeń, stworzył dla czytelniczek i czytelników Proseksualnej specjalny kod na 10% rabatu na zakupy: PROSEKSUALNA2016. Kod zniżkowy ważny jest do końca tego roku, a więc w sam raz do wykorzystania podczas mikołajkowych lub gwiazdkowych zakupów!

Konkurs organizowany jest we współpracy z jollymolly.pl

jollymollylogo

okładka wpisu