Smak końca lata z Intimate Organics i Kinky Winky

Smak końca lata z Intimate Organics i Kinky Winky

Nie ma co ukrywać – lubrykanty wpływają na poprawę jakości życia intymnego: zapewniają poślizg tam, gdzie pojawia się tarcie, dodają (czasem dosłownie) lekkiego pieprzyku lub sprawiają, że nasz seks zaczyna smakować i pachnieć jak ulubione owoce czy słodycze. Jeżeli więc warto mieć jakikolwiek produkt z butiku dla dorosłych, z pewnością jest to lubrykant. 

Po żele smakowe sięgamy z różnych powodów: dla jednych będzie to chęć zabicia naturalnego aromatu genitaliów partnerki/partnera, dla innych miłe urozmaicenie sesji we dwoje lub w pojedynkę (kto powiedział, że lubrykantem smakowym nie można potraktować ulubionego dilda?!). Niezależnie od tego, jaka jest twoja motywacja do sięgnięcia po aromatyzowane kosmetyki, jedno jest pewne: zawsze warto sięgać po te najlepsze, w końcu będziesz je aplikować na najintymniejszych obszarach swojego ciała. W sierpniowej edycji Proseksualnej Akademii Testerów będziemy wypróbowywać smakowe lubrykanty Intimate Organics.

Te wodne żele są idealne jako tzw. lubrykant na co dzień – wyprodukowane na bazie wody, mają Certyfikat Organicznego Pochodzenia, są wegańskie (nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie były testowane na zwierzętach), zaś kompozycje smakowe zostały stworzone tak, aby zadowolić i tych, którzy lubią kwaśne, i tych, którzy preferują słodkie. Jednak ostrzegam: osoby, które łatwo łapią infekcje grzybicze, nie powinny sięgać po tę linię Intimate Organics ze względu na zawartość gliceryny, która może spowodować nawrót niezbyt przyjemnych dolegliwości (więcej o składnikach lubrykantów i ich wpływie na ciało przeczytasz tutaj).

W tym miesiącu, z okazji końca lata, dzięki uprzejmości Kinky Winky 5 osób będzie miało okazję przetestować po 2 wybrane lubrykanty Intimate Organics w zamian za podzielenie się opinią o produkcie. Co zrobić aby wziąć udział w sierpniowej odsłonie testów?

UWAGA!

Nabór do sierpniowej Akademii zakończony, zaproszenia do wytypowanych osób zostały rozesłane. Sprawdźcie maile!

0. Upewnij się, że w twojej okolicy znajduje się paczkomat InPost (klik). Lubrykanty zostaną rozesłane wyłącznie tą drogą.

1. Spośród 6 dostępnych smaków lubrykantów Intimate Organics wybierz 2 (smaki: cytrynowy, czekolada z miętą, czereśniowy, karmelowy, poziomkowy, pralinkowy – więcej o poszczególnych smakach przeczytasz, klikając w zdjęcie wybranego produktu):

Cytryna Intimate Organics Czekolada z miętą Intimate Organics Czereśnia Intimate Organics Karmel Intimate Organics Poziomka Intimate Organics Pralinka Intimate Organics

2. W komentarzu pod tym wpisem napisz, dlaczego wybrane smaki kojarzą Ci się z końcem lata (erotyczne scenariusze mile widziane!).

3. Wpisując komentarz, w polu do tego przeznaczonym podaj prawidłowy adres e-mail. Tylko w ten sposób będę mogła skontaktować się z wytypowanymi tester(k)ami.

4. Bądź gotowa/gotowy odesłać recenzję w ciągu 21 dni od otrzymania produktów.

Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli, 30.08.2015, godz. 23:59, aby ostatniego dnia wakacji (31.08.) rozesłać tester(k)om zaproszenia do letniej odsłony Akademii.

Wytypowane osoby otrzymają po dwa pełnowartościowe lubrykanty o pojemności 120 ml, wartość rynkowa: 53.00 zł/sztuka.