1, 2, 3… testuj ty! | Organiczne lubrykanty Yes

1, 2, 3… testuj ty! | Organiczne lubrykanty Yes

W marcowej Akademii Testerów* dajemy nura! Poszukuję chętnych do przetestowania lubrykantu wodnego Yes. Tę edycję Akademii sponsoruje najbardziej zielony z różowych sklepów – Green Sin, o którym pisałam też tutaj

Lubrykanty Yes zostały stworzone z myślą o poprawie komfortu intymnego – nie tylko podczas stosunku. Twórczynie marki zauważyły, że wiele kobiet, zwłaszcza w okresie menopauzalnym, uskarża się na suchość pochwy. Postanowiły więc stworzyć nawilżacz codziennego użytku, który doskonale sprawdzi się również w bardziej seksownych momentach.

Muszę przyznać, że chyba nie ma drugiej takiej firmy, która równie ogromną wagę przykładałaby do tego, jakie składniki znajdą się w jej produktach. A w przypadku Yes są one wegetariańskie, organiczne, wolne od parabenów, gliceryny oraz… słodzików.

Lubrykanty wodne mają tę zaletę, że nadają się do stosowania z każdym rodzajem gadżetów erotycznych, masek oralnych oraz prezerwatyw, niezależnie od tego, z jakiego materiału zostały one wykonane, gdyż nie uszkodzi ich powierzchni.

Yes lubrykant

***

Do marcowej edycji poszukuję trzech testerek (lub testerów), którzy zechcą podzielić się z czytelnikami Proseksualnej swoją opinią na temat lubrykantu Yes.

Aby testować:

– W komentarzu do tego postu napisz, czego oczekujesz od idealnego lubrykantu.

– Zostawiając komentarz, w polu do tego przeznaczonym podaj prawidłowy adres e-mail (nie zostanie on upubliczniony), bo tylko dzięki temu będę mogła skontaktować się z wytypowanymi tester(k)ami.

Przystępując do Akademii Testerów, oświadczasz, że jesteś gotowa/gotowy dostarczyć swoją recenzję w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Od twojego zaangażowania zależy powodzenie kolejnych Akademii!

Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli, 22.03.2015, do godziny 23:59. Tylko pierwsze zgłoszenie z danego adresu e-mail zostanie rozpatrzone. Zaproszenia do Akademii Testerów roześlę w poniedziałek rano.

UPDATE

Zaproszenia do Akademii rozesłane, sprawdźcie maile!

Yes lubrykant

[zdjęcia – mat. producenta]

* Proseksualna Akademia Testerów to projekt, w ramach którego czytelniczki i czytelnicy Proseksualnej testują gadżety erotyczne. Wytypowani testerzy otrzymują produkty na własność w zamian za podzielenie się opinią na ich temat.

P. S. Chcesz więcej? Zapisz się do proseksualnego newslettera – w nim znajdziesz treści niepublikowane na blogu, zapowiedzi kolejnych Akademii i nowinki z różowej branży.