Pierwsze Warsztaty Kreatywnego Pisania o Seksie – zapisy!

Pierwsze Warsztaty Kreatywnego Pisania o Seksie – zapisy!

Jeżeli zastanawiasz się, z iloma osobami musisz się przespać, żeby zostać sekspisarzem – Kraków wzywa! 

Kiedy: 21 września 2014

Dla kogo: dla osób powyżej 18 roku życia, lubiących seks i lubiących słowo pisane (i chcących te dwie rzeczy połączyć)

Czas trwania: 10:30-17:00 (z przerwą obiadową)

Program ramowy

Bardzo ważne informacje poniżej, przeczytaj zanim wyślesz zgłoszenie: Warsztaty przeznaczone są dla maksymalnie 14 osób/sesja ze względu na ich praktyczny charakter.

Pierwsze, krakowskie warsztaty są nieodpłatne dla uczestników i w związku z tym, aby uniknąć sytuacji, gdy ktoś blokuje miejsce, a nie ma zamiaru się pojawić, konieczne będzie wpłacenie depozytu zwrotnego w wysokości 30 zł/osoba.

Depozyt należy wpłacić na numer konta podany w e-mailu zwrotnym (wysyłany wytypowanym uczestnikom). Uiszczenie wpłaty (konieczne będzie wysłanie potwierdzenia przelewu) gwarantuje miejsce na warsztatch.

Depozyt zostanie zwrócony uczestniczce/uczestnikowi w pełnej kwocie (30 zł) podczas warsztatów, przed przerwą obiadową.

W przypadku nieodwołania rezerwacji maksymalnie 48 godzin przed rozpoczęciem warsztatów (tj. do 19 września 2014, godz. 10:30) i/lub niepojawienia się na warsztatach, depozyt przepada, a rzeczone 30 złotych zostanie wykorzystane na wino i frytki dla pozostałych uczestników podczas lansu powarsztatowego.

Wysyłając zgłoszenie, oświadczasz, że zgadzasz się na powyższe warunki rezerwacji.

Dlaczego warto: zajęcia to przede wszystkim okazja, by udoskonalić warsztat pisarski, pogrzebać w swoim stylu i spędzić czas w gronie ludzi, którzy mają wspólną pasję. Ale to nie wszystko. Partnerzy warsztatu: Fun Factory, wydawnictwo Officyna oraz queer sex shop Kinky Winky zapowiedzieli miłe niespodzianki dla uczestników, zaś gościć nas będzie wspaniała i kreatywna Bajla.

Jak się zapisać: Przyjmuję wyłącznie zapisy indywidualne (jedna osoba może zarezerwować miejsce na warsztatach wyłącznie dla siebie). Jeżeli termin, program oraz warunki rezerwacji Ci odpowiadają, wyślij zgłoszenie pod adres nat@proseksualna.pl w temacie wiadomości wpisując „Warsztaty – rezerwacja”.

Zgłoszenie musi zawierać:

– Twoje imię i nazwisko

– wiek

– krótkie, maksymalnie 5-zdaniowe uzasadnienie, dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach (mile widziane linki do dotychczasowej twórczości, choć posiadanie pisarskiego portfolio to nie warunek konieczny)

Zapisy przyjmuję do niedzieli, 14 września 2014.

Uwaga: to nie jest konkurs „kto pierwszy, ten lepszy”. Chcę, aby pierwsze warsztaty były wyjątkowe zarówno dla mnie, jak i dla uczestników. Dlatego chcę, aby uczestniczyły w nim osoby, które coś z niego wyniosą (nie tylko fajne niespodzianki rzeczowe od partnerów wydarzenia) i które naprawdę chcą się czegoś nauczyć.

Zastrzegam sobie prawo do zaproszenia wyłącznie wytypowanych przez siebie osób.

A tych, którzy mają ochotę na przystawkę przedwarsztatową, zapraszam na praktyczny wykład Sexy Writing w częstochowskiej Boulangerie!

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości – napisz do mnie!

Zapraszam!

4 komentarze

Zostaw komentarz
 1. kitty

  14 września 2014 at 23:28

  kiedy Warszawa?

 2. Gypsy Danger

  6 września 2014 at 14:08

  do kiedy czekasz na zgłoszenia?:)

  • Nat

   7 września 2014 at 16:37

   Ha, dzięki za komentarz, już zaktualizowałam tę sekcję: do 14 września :)

 3. ina3b

  6 września 2014 at 13:49

  No i przykrość. Takie warsztaty, a ja nie mogę. :( No w buzię jeża…

Dodaj komentarz