Konkurs: podziel się swoją letnią fantazją i wygraj rower miejski!

Konkurs: podziel się swoją letnią fantazją i wygraj rower miejski!

Ten wpis publikuję dziś nieprzypadkowo: właśnie jestem w drodze do Amsterdamu, gdzie przez najbliższy miesiąc będę poszerzać swoją wiedzę na temat seksualności. Amsterdam, jak wiadomo, to miasto rowerów, a dziś możesz wygrać jeden dla siebie! 

Lato to czas wakacji, swobody, dla wielu osób – debiutów seksualnych, dla innych – okazja do erotycznych eksperymentów. Dziś, wspólnie z organizatorami kampanii Nie łykam. Wszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji, postanowiliśmy zabrać cię w świat letnich fantazji i przekonać cię, że warto się nimi dzielić. W końcu jeżeli podzielisz się nimi z drugą osobą, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wspólnie zrealizujecie zmysłowy scenariusz. A jeżeli podzielisz się nim ze mną i czytelni(cz)kami Proseksualnej możesz wygrać stylowy rower miejski lub kosz piknikowy z wyposażeniem. Tak, ten konkurs to nie lada gratka dla wszystkich, którzy lubią pisać o chędożeniu!

Nagroda główna: 

Letni konkurs nagroda rower miejski

 

 

Nagroda pocieszenia: 

Letni konkurs nagroda pocieszenia

 

Jak wziąć udział?

Niezależnie od tego, czy marzy ci się rowerowe porno, czy igraszki na kocyku, gdzieś na łonie natury, możesz wziąć udział w letnim konkursie. Wystarczy, że zapoznasz się z tym artykułem na stronie kampanii Nie łykam. Wszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji, a w komentarzu pod tym wpisem odpowiesz na pytanie konkursowe oraz podzielisz się swoją letnią, zmysłową fantazją.

Pytanie: Jakie letnie  aktywności wymienione w tym artykule można podejmować, stosując plastry antykoncepcyjne?

A teraz gwóźdź programu: twoja letnia fantazja. Może mieć ona formę miniopowiadania lub scenariusza (do 350 słów), wszystko zależy od ciebie! Ważne, aby pobudzała zmysły i była inspirowana obecną porą roku. Kto wie, być może okaże się na tyle inspirująca, że czytelniczki i czytelnicy Proseksualnej zechcą ją wcielić w życie? Liczę na ciebie, twoją wyobraźnię i twoje lekkie pióro!

Pamiętaj też, aby dodając komentarz, opatrzyć go hashtagami: #proseksualna #konkursniełykam #mojaletniafantazja.

Laureatki lub laureatów nagrody głównej oraz nagrody pocieszenia wybiorę osobiście. Zgłoszenia przyjmuję do 24 lipca 2016, do godziny 23:59. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jedną fantazję.

Zastrzegam sobie prawo do anulowania zgłoszeń lub opatrzenia ich nagłówkiem „Trigger Warning”, jeżeli będą zawierały opisy fantazji opierających się na przemocy lub praktykach, które są nielegalne/niekonsensualne lub mogą zostać uznane za nieodpowiednie dla niektórych osób. Zgłoszenia, które nie spełniają wymogów formalnych (nie zawierają odpowiedzi na pytanie konkursowe i nie są opatrzone hashtagami), nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie wyników nastąpi do środy, 27 lipca 2016. Zwycięskie fantazje opublikuję w osobnym wpisie na blogu, a z ich autor(k)ami skontaktuję się e-mailowo. Pamiętaj więc, aby wpisując komentarz, opatrzyć go często sprawdzanym adresem e-mail (w polu do tego przeznaczonym, twój adres nie zostanie upubliczniony).

Uwaga, przedłużamy konkurs!

Wspólnie z organizatorami kampanii Nie łykamWszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji postanowiliśmy przedłużyć przyjmowanie zgłoszeń do 30 lipca 2016, godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 sierpnia 2016.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Konkurs realizowany jest w ramach kampanii Nie łykam. Wszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji.

okładka wpisu