• nat & seks | Jak zorganizować trójkąt?

  Sexcast, czyli podcast o tym, że życie jest zbyt krótkie na kiepski seks, wystartował!

  Wprowadzenie podcastu zapowiadałam już jakiś czas temu w wywiadzie dla zarobko.pl. Podzieliłam się swoimi planami głównie dlatego, żeby… było mi głupio nie wywiązać się z ich realizacji. Pierwsze materiały do sexcastu nagrywałam już latem zeszłego roku i jakoś zawsze z uruchomieniem nat & seks było mi nie po drodze. Dobra, najbardziej stresowałam się tym, że jestem niewystarczająco dobra, że będzie trudno, a ludzie niemili. Z drugiej strony świadomość, że mam bardzo dużo do powiedzenia, nie pozwalała mi porzucić tego projektu. O tym, co wreszcie pchnęło mnie do zajęcia się podcastem na poważnie, opowiadam w odcinku zerowym.

  Na tę chwilę wiem jedno – jeżeli zdecydujesz się śledzić podcast, będziesz też śledzić rozwój mnie jako podcasterki. Czy to nie ekscytujące?

  O czym będzie sexcast?

  Podcast to dla mnie okazja, aby rozwijać niektóre tematy z bloga, ale również eksplorować zupełnie nowe obszary dotyczące ludzkiej seksualności. Będą więc pojawiać się interesujący goście i gościnie, również z zagranicy (sprawę transkryptu i przekładu nagrań w języku angielskim jakoś ogarnę), planuję też wprowadzić Q&A. Jeżeli już teraz chcesz zadać jakieś pytanie lub zaproponować temat odcinka, zapraszam pod adres email: [email protected]

  Odcinek 1, cz. 1: Jak zorganizować trójkąt? | Złapać jednorożca

  W pierwszym odcinku sexcastu opowiadam o tym, jak znaleźć tę trzecią osobę do trójkąta oraz dlaczego warto zaprosić jednorożca na kawę.

  W odcinku wspominam pratformę fuck.com – portal społecznościowy dla sekspozytywnych ludzi.

  Lubisz to, co robię?

  This article has 15 comments

  1. [email protected] wrote:

   Jaka szkoda, że dopiero teraz odkryłam tą stronkę! Świetnie piszesz! Ja napiszę swoje doświadczenia z umawianiem na trójkąt. Ogólnie rzecz biorąc, dopiero na FaceZbok.pl mi się udało kogoś znaleźć :)

  2. Kamila wrote:

   Masz tak seksowny głos, że nie mogę się skupić na tym co mówisz ;)

  3. Michał wrote:

   Czy byłaby możliwość udostępnienia ściągnięcia podcastu na soundcloudzie? Uwielbiam podcasty, ale przeważnie słucham w autobusie albo na spacerze i nie bardzo mam w takich sytuacjach możliwość odsłuchu online. ;)

  4. thorvi wrote:

   temat jakoś nieszczególnie mnie interesuje, ale tak bardzo miło się Ciebie słuchało, że żałowałam kiedy ten podcast się skończył. proszę, jeszcze! :)

   1. Nat wrote:

    Coż, tak jak zapowiedziałam, kolejne dwa odcinki będą poświęcone właśnie trójkątom, ale mam nadzieje, że te, które przyjdą po nich, trafią tematycznie w Twoje gusta!

  5. Rob wrote:

   Swietny pomysl. Sugerowalbym jednak max 5minutowe odcinki a nie 38minutowe nagrania – lepiej sie odsluchuje i dawkuje :)

  6. karo wrote:

   Masz świetny głos!

   1. Nat wrote:

    Bardzo dziękuję za komplement!

  7. baktrianna wrote:

   Jako jednorożec podpisuję się czterema kopytkami pod tym co mówisz!

   1. Nat wrote:

    Iiiiha!

  8. veronika wrote:

   Super! Masz baaardzo przyjemny glos ;)

   1. Nat wrote:

    Dzięki :)

  9. Karol wrote:

   Czy podcast będzie dostępny w katalogu iTunes?

   1. Nat wrote:

    Będzie!

    1. Karol wrote:

     Hura! To czekam :)

  Dodaj komentarz

  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr