Warsztaty

Kobiece wieczory edukacji proseksualnej 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o kobiecych orgazmach i anatomii? A może usprawnić techniki seksualne? Sprawdzić czy BDSM i klapsy są dla Ciebie? Znaleźć ten jeden, jedyny zestaw do ćwiczeń Kegla? Masz pytanie dotyczące seksualności, na które nie znalazłaś do tej pory odpowiedzi? Dla Nat z Proseksualnej.pl nie ma tematów tabu!

W przyjaznej i sekspozytywnej atmosferze Nat poprowadzi wieczór edukacji seksualnej dla dorosłych, poruszając tematy zaproponowane przez same uczestniczki. Niezależnie czy chcesz urozmaicić swoje noce i dnie solo czy we dwójkę, z pewnością wyniesiesz z tego unikatowego doświadczenia coś dla siebie!

Spotkanie wyłącznie dla pełnoletnich kobiet o każdej orientacji seksualnej oraz statusie związku. Nie ma górnej granicy wieku.

Warsztaty orgazmiczne dla kobiet (26.09.2015)

Czyli wino, kobiety i… orgazmy!

Najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce, dlatego zapraszam Cię na superkobiece Warsztaty Orgazmiczne, podczas których dowiesz się, jak stać się… sekspertką i zdobyć niejeden szczyt.

Podczas tych sekspozytywnych warsztatów poznasz sekrety kobiecej anatomii, nauczysz się, jak rozpoznać czy to ten jedyny… wibrator, dowiesz się więcej o treningu Kegla i kobiecej ejakulacji oraz znajdziesz odpowiedzi na trapiące Cię pytania. A to wszystko w gronie fantastycznych kobiet, które łączy jedno: chcą mieć bardzo dobry seks – zarówno solo, jak i w duecie.

Na warsztaty zapraszam kobiety każdej orientacji seksualnej! Dolna granica wieku: 18 lat.

Klapsy (nie tylko) dla początkujących 

A może by tak spróbować czegoś nowego…? W końcu różnorodność (w sypialni) to przyprawa życia!

Zapraszam Cię na drugą edycję wyjątkowych warsztatów praktyczno-teoretycznych, podczas których nie tylko dam Ci klapsa, ale również zaprezentuję bezpieczne techniki zadawania przyjemnego bólu.

Dowiesz się również, jak małymi krokami wprowadzać BDSM do sypialni i o co w tym wszystkim chodzi. Na własnej skórze przetestujesz działanie akcesoriów do klapsów oraz innych urozmaicaczy w stylu 50 Shades of Nat… Krok po kroku wytłumaczę Ci jak zaaranżować, przeprowadzić i zakończyć sesję klapsów z drugą osobą tak, aby skończyło się na wielkim ŁAŁ, a nie wielkim AŁ!

Warsztaty przeznaczone są dla par w każdym wieku (choć minimum pełnoletnich), niezależnie od płci, orientacji seksualnej i statusu związku – partner/ka jest potrzebny/a do ćwiczeń praktycznych.

***

Seks-pozytywny styl życia promuję słowem i… czynem. Dlatego mam w ofercie 3 autorskie programy warsztatów!

Warsztaty dla osób, które chcą pisać o seksie: 

Pisanie o seksie jest hot.

Najpierw uczymy się mówić, dopiero później kodować przy pomocy znaków to, co chcemy powiedzieć. Zakładam więc, że potrafisz już coś powiedzieć o seksie, a teraz chcesz to sobie napisać.

Warsztaty Kreatywnego Pisania o Seksie

Dla kogo przeznaczone są proseksualne warsztaty?

Na wstępie zaznaczam: nie dla każdego. Aby dobrze się na nich bawić i możliwe, że czegoś nauczyć, powinnaś/powinieneś:

– mieć ukończone 18 lat (ze względu na tematykę warsztaty mogą być uznane za nieodpowiednie dla dzieci i młodzieży)

– lubić słowo pisane (nie musisz pisać „zawodowo” czy prowadzić bloga, możesz pisać wyłącznie dla własnej przyjemności)

– przejawiać otwartość na poglądy oraz wybory życiowe innych

Warsztaty mają charakter teoretyczno-praktyczny.

Część 1: Czy potrafisz słuchać i czy wiesz, co chcesz powiedzieć? 

Mam to do siebie, że wysysam z ludzi i z otoczenia historie, które później przerabiam. Dzięki kilku prostym ćwiczeniom przekonasz się, czy słuchasz, czy może… swobodnie interpretujesz. Chętni przekonają się również, czy potrafią przekazywać informacje tak, aby porwać tłumy i zostać zrozumianymi przez odbiorców.

Część 2: Jak pisać, żeby mnie czytali?

Granice twojego języka są granicami twojego stylu, a każdy z nas pisze inaczej. W tej części złapiemy za pióro po raz pierwszy. I drugi. Porzucimy strefę komfortu – będziemy pisać solo i w parach, a efekty prezentować na forum.

Część 3: Z czym boryka się sekspisarz? 

W tej części przedyskutujemy problemy, które być może pojawią się w części drugiej, oswajając tym samym seks-lingwistykę. Porozmawiamy o tym, jak znaleźć swoją niszę oraz przeanalizujemy dylematy: ujawnianie się versus anonimowość, marzenia versus rzeczywistość. Opowiem również, dlaczego wyginęli seks-żurnaliści, będzie nieco o tworzeniu dobrych leadów i nadawaniu tytułów, wstępach, rozwinięciach i zakończeniach. Z odpowiednimi przykładami, oczywiście.

Część 4: Recenzowanie

Pisanie o seksgadżetach, sztuce erotycznej czy wydawnictwach (filmy, literatura i albumy) to bardzo popularne oraz – nie ukrywajmy – drogie hobby, tylko… jak to robić i czy każdy się do tego nadaje? W części teoretycznej porozmawiamy o tym opiniotwórczym gatunku, zaś w praktycznej stworzymy niecodzienną recenzję wybranego seksproduktu.

Część 5: Internety

Czyli blogi, social media i trudna miłość do Facebooka. Odbiorcy, fani i nienawistnicy – jak to wszystko ogarnąć? Porozmawiamy o wybieraniu pseudonimów, domeny, poruszymy aspekty twórczości kolektywnej i solowej, pogadamy też o efekcie Streisand i polskich seks-internetach.

Część 6: Brzydkie słowo na „P”, czyli pieniądze

Jak zmonetaryzować pisanie o seksie i jakie możliwości w tej kwestii stwarza internet? Kiedy warto porzucić pisanie dla idei i zacząć zarabiać?

Część 7: Sesja Open Mike oraz Q & A

W tej części warsztatowa publiczność jest twoja – możesz zareklamować swoją działalność artystyczną czy przeczytać swój kawałek i dać się konstruktywnie skrytykować. A podczas „pytań i odpowiedzi” poruszymy wszystkie palące kwestie, które nie pojawiły się we wcześniejszych blokach lub nie zostały wyczerpane. Będzie również czas na networking.

Powyższy program, objęty prawem autorskim, ma charakter ramowy i może ulegać zmianom na lepsze oraz rozbudowywaniu.

Z uwag technicznych: warsztaty odbywają się w kameralnym, mieszanym gronie i ze względu na ich charakter przeznaczone są dla maksymalnie 14 osób/sesja. Warsztaty są jednodniowe, w związku z tym organizatorka nie zapewnia noclegu i nie zwraca kosztów przejazdu. Powyższy program uwzględnia krótkie przerwy na kawę i papierosa oraz jedną przerwę obiadową.

***

Oferta:

Jeżeli więc, tak jak ja, masz awersję do bieda-projektów i chcesz nawiązać współpracę z najlepszym wortalem o tematyce erotycznej A. D. 2014, zachęcam do współudziału! Jesteś w branży, masz butik erotyczny czy wywrotową warsztatownię i kibicujesz seks-pozytywnym ludziom…

… zaproś moje autorskie warsztaty do siebie!

Wystarczy, że napiszesz do Nat ([email protected]) i obgadasz ze mną szczegóły.

  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr