• Na szybko: Poszukuję testerki LadyPad!

  Pisząc o krwawieniu na zielono, wspomniałam o problemie śmieci w postaci zużytych tamponów, podpasek i wkładek higienicznych. Jedna kobieta w ciągu całego swojego życia produkuje ok 113 kg takich odpadów! Dlatego dziś dla użytkowniczek jednorazowych wkładek higienicznych, które interesuje przejście na bardziej „zieloną” wersję, mam propozycję nie do odrzucenia… 

  Ostatnio otrzymałam paczkę od producenta takich cudeniek, jak LadyCup (kubeczki menstruacyjne), LadyP (lejki do siusiania) i LadyPad (podpaski i wkładki wielorazowego użytku). Wśród upominków znalazła się też ta wkładka higieniczna. Ponieważ z wkładkami mi nie po drodze (jestem #teamkubeczek nawet podczas ostatniego dnia okresu), pomyślałam, że dam szansę przetestowania tego produktu jednej z czytelniczek Proseksualnej – w zamian za recenzję i podzielenie się wrażeniami z użytkowania.

  half-colored-pantyliners-all

  Wkładka zapinana jest na zatrzask, nie przecieka, a wykonano ją z organicznego bambusa oraz organicznej bawełny. Nadaje się do stosowania podczas ostatnich dni krwawienia menstruacyjnego, czy plamienia. Ma dobrze chłonąć, ale i przepuszczać powietrze.

  Środki higieniczne wielorazowego użytku powinny wystarczyć na 3-5 lat. Można je prać w pralce i suszyć w suszarce.

  pantyliners-package-1200x900

  Jeżeli masz ochotę wypróbować ten produkt i podzielić się swoją opinią na Proseksualnej, napisz w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać testerką LadyPad. Do oddania mam kolor fioletowy, rozmiar M! Zgłoszenia przyjmuję do piątku, godz. 12:00 (w samo południe). Umawiamy się też, że recenzję odeślesz w ciągu 3 tygodni od otrzymania produktu. Nabór otwarty dla czytelniczek z całej Europy!

  Kto ma ochotę wypróbować?

  Zdjęcia: materiały LadyPad

  This article has 30 comments

  1. ammalaria wrote:

   Ja również c:

  2. D. wrote:

   Czemu nie.

   1. Nat wrote:

    Akcja zakończyła się 3 tygodnie temu.

  Dodaj komentarz

  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr