Pisanie jest jak seks. Najpierw robisz to z miłości, później dla przyjaciół, a wreszcie za pieniądze. (Virginia Woolf)

Proseksualna to najpopularniejszy polski blog sekspozytywny, inkluzywny i otwarty na różne formy ekspresji seksualnej.

Oferta kierowana jest do: 

Marek w różny sposób związanych z seksualnością i cielesnością, m.in. butików erotycznych, sex shopów, dystrybutorów bielizny, firm związanych z promocją zdrowia intymnego, producentów i sprzedawców etycznej pornografii, wydawców książek oraz gier planszowych, serwisów randkowych, obiektów SPA oraz wellness, organizatorów i dystrybutorów romantycznych wycieczek lub pakietów dla zakochanych, organizatorów imprez oraz wydarzeń związanych z tematyką seksualności i erotyki.

Dlaczego warto? 

Proseksualna.pl kojarzona jest z rzetelną wiedzą podaną w przystępny i ciekawy sposób, dzięki czemu wokół bloga zgromadziła się społeczność osób, które chcą rozwijać swoją seksualność oraz świadomych konsumentów. Zakres zagadnień podejmowanych na blogu jest różnorodny: od tematu technik seksualnych, związków i relacji uczuciowych, poprzez przybliżanie różnych rodzajów ekspresji seksualnej, aż po recenzje gadżetów erotycznych i wywiadów z osobami, które związane są z branżą dla dorosłych. Prezentowane na blogu treści nie tracą na aktualności, w związku z czym archiwalne wpisy nadal są chętnie czytane i polecane.

Możliwe formy współpracy komercyjnej:

– wpis sponsorowany lub inspirowany

– recenzja produktu, sklepu lub usługi

– wyjazd sponsorowany

– fotorelacja z miejsca lub wydarzenia

– konkurs lub rozdanie

– warsztaty, wystąpienia publiczne, prowadzenie spotkań

– wpis na stronie lub blogu zamawiającego

– konsultacje dotyczące asortymentu sklepu z artykułami erotycznymi lub treści na tematycznej stronie internetowej lub blogu

– matronaty i patronaty projektów lub wydarzeń komercyjnych

– projekty niestandardowe, czyli wszystko to, co nie mieści się w powyższych kategoriach

Napisz do mnie:

[email protected]

uzyskasz dostęp do pełnej oferty reklamowej wraz z cennikiem*.

Nie współpracuję barterowo ani w zamian za promocję.

* Na zapytania dotyczące reklamy sklepów, które jeszcze nie istnieją, a wiadomości wysyłane są z prywatnych adresów email (nieprzypisanych do domeny sklepu), nie odpowiadam. Proszę o kontakt w sprawie dostępnych form współpracy oraz cennika, kiedy sklep zostanie już uruchomiony. Dziękuję za zrozumienie.