Baterie z zegara biologicznego przełożyłam do wibratora

Jeżeli uważasz, że każde ciało zasługuje na przyjemność, interesują cię gadżety erotyczne, lubisz wszystko, co pobudza zmysły, szukasz rzetelnego źródła wiedzy o ludzkiej seksualności, spotkań z ciekawymi ludźmi z branży dla dorosłych oraz przestrzeni wolnej od oceniania, to jest to blog dla ciebie. W 2012 roku stworzyłam najbardziej sekspozytywne miejsce w sieci, w 2014 zostałam uhonorowana nagrodą konsumentów EROtrendy za najlepszy wortal o tematyce erotycznej, a w 2016 na Uniwersytecie Amsterdamskim ukończyłam prestiżowy kurs w ramach Summer Institute on Sexuality, Culture & Society rekomendowany przez Instytut Kinseya.

Moje marzenie to założyć magazyn feministyczny zatytułowany „Cycki”.

Od czasu do czawsu pojawiam się też w mediach:

We „Wprost” (nr 04/2015) opowiadałam o gadżetach erotycznych:

Screenshot 2015-01-28 12.41.47

Wywiad dla Gazeta.pl:

Proseksualna

Wywiad dla „Dolce Vita. Celebrujemy życie”:

Screen Shot 2015-03-25 at 17.04.54

Wywiad o spankingu dla PortalKobiet.com:

Proseksualna dla PortalKobiet

Więcej mediów:

Wywiad dla poznan.naszemiasto.pl

Wywiad dla wSensie.pl

Wywiad dla „Enter the Room”

Jest tu też…

Pablo

Ten od internetu, komputera i innych rzeczy zerojedynkowych. Człowiek-orkiestra w dealwynajem.pl – chętnie powiesi telewizor, nagłośni imprezę i doradzi, co wybrać. Grzebacz PHP, HTML, CSS i innych niezrozumiałych języków. Proseksualnej.pl robi dobrze – tak, żeby działało.

Disclaimer: część linków na blogu to linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeżeli kupujesz produkt czy usługę w polecanym przeze mnie serwisie, Proseksualna otrzymuje prowizję od sprzedaży. Nie wpływa to w żadnym stopniu na to, ile sam/a płacisz za zakupy, oznacza to tylko, że sprzedawca dzieli się ze mną przychodem z transakcji. Cały dochód z programów partnerskich jest reinwestowany w bloga – opłacenie hostingu, domeny, zakup materiałów edukacyjnych, czy udział w kursach, dzięki którym mogę dostarczać czytelni(cz)kom jeszcze więcej jeszcze lepszych treści. Nigdy też nie poleciłabym produktu, którego sama bym nie użyła, ani marki, z którą nie chciałabym być kojarzona. 

Dziękuję tym osobom, które kupując przez linki afiliacyjne, wspierają działalność Proseksualnej.