Poznaj Sex-care: Zadbaj o siebie seksualnie

Chcesz zadbać o swoją seksualność i uporządkować relację z seksoerotyczną stroną życia, ale nie wiesz, gdzie zacząć? Czujesz zmęczenie zbyt prostymi radami wokół seksu, które nie przystają do tego, jak przeżywasz swoją seksualność? Wiesz, co mam na myśli – najlepsze techniki seksualne, gadżety erotyczne, które musisz mieć, 101 pozycji do wypróbowania tej nocy… Nie zrozum mnie źle, one też są potrzebne, natomiast warto zacząć od solidnych fundamentów: samopoznania i autentycznej seksualności.

Nigdy nie jest za późno, aby te solidne fundamenty zbudować, dlatego postanowiłam stworzyć zeszyt ćwiczeń do pracy z seksualnością – Sex care: Zadbaj o siebie seksualnie. To 31 stron z 8 pogłębionymi ćwiczeniami i solidną garścią objaśnień i porad, które pozwolą Ci przyjrzeć się często pomijanym aspektom seksualności.

Ćwiczenia powstały w oparciu o moją wieloletnią, praktyczną pracę z seksualnością człowieka, zarówno podczas sesji warsztatowych, jak i spotkań indywidualnych. O atrakcyjną wizualnie oprawę zadbała Agnieszka Cieszanowska.

Dlaczego sex-care?

Zeszyt ćwiczeń powstał z potrzeby promowania seksualnego dbania o siebie i poświęcania uwagi swojej seksualności. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim osobom takie działania przychodzą naturalnie – często wymagają głębszego przyjrzenia się własnej relacji z seksem i przekonaniom wokół niego, aby móc w sposób autentyczny zaopiekować się tym obszarem życia.

Dla kogo jest Sex-care: Zadbaj o siebie seksualnie?

Sex-care: Zadbaj o siebie seksualnie to inkluzywny zeszyt ćwiczeń, więc zachęcam do korzystania z niego osoby każdej płci i orientacji seksualnej, będące w związkach, jak i nie. Dokonałam wszelkich starań, aby język publikacji był inkluzywny, nie zakładał tożsamości osób korzystających z zeszytu ćwiczeń, a Agnieszka Cieszanowska zadbała, aby ilustracje też to odwierciedlały.

Interaktywny zeszyt ćwiczeń

Sex-care: Zadbaj o siebie seksualnie to publikacja interaktywna, co oznacza, że ćwiczenia możesz uzupełniać bezpośrednio na ekranie komputera lub tabletu w przygotowanych do tego celu ramkach tekstowych. Od zawsze frustrowała mnie konieczność drukowania kart pracy udostępnianych w ebookach, więc od samego początku postanowiłam zrobić wszystko, aby mój zeszyt ćwiczeń nie wymagał drukowania.

Nie oznacza to jednak, że nie możesz go wydrukować, jeżeli wolisz pracować na papierze! Zeszyt prezentuje się świetnie wydrukowany zarówno w kolorze, jak i wersji czarno-białej.

Autoerotyczne medytacje

Ebookowi Sex-care: Zadbaj o siebie seksualnie towarzyszą dwie autoerotyczne medytacje, nagrane specjalnie do rozdziału Seksualna przestrzeń. Linki do prywatnych nagrań znajdziesz w treści ebooka. To ukłon w stronę osób, które nawet kilkadziesiąt razy oddały się mapowaniu przyjemności w towarzystwie mojego głosu.

Spis treści

O autorce

Jak korzystać z tej publikacji

Zanim zaczniesz

Czym jest sex-care?

Intencja

Rozgrzewka

Seksualnie zdrowy człowiek

Seksualnie zdrowx ja

Seks, czyli co?

Piramida czy pejzaż?

Seksualna przestrzeń

Zmiany

Seksualne zasoby

Słowniczek pojęć

Sex-care: Zadbaj o siebie seksualnie – zapłać, ile możesz

Od początku zależało mi, aby zeszyt ćwiczeń Sex-care: Zadbaj o siebie seksualnie był publikacją dostępną, co odzwierciedla jego cena minimalna – €7,50. Osoby, które mogą i chcą zapłacić więcej, mają taką możliwość – wystarczy przy zakupie wpisać pożądaną kwotę. Na tę chwilę ebook sprzedawany jest wyłącznie w serwisie Ko-fi, stąd cena w euro, natomiast trwają prace nad tym, aby można było go kupić bardziej „lokalnie”.