Proseksualna to najpopularniejszy polski sekspozytywny blog, który charakteryzują inkluzywny język i otwartość na różne formy ekspresji seksualnej.

Z kim współpracuję?

Do współpracy zapraszam marki w różny sposób związane z seksualnością i będące „blisko ciała” oraz przyjemności, m.in.:

 • butiki erotyczne i sex shopy
 • marki produkujące wielorazowe środki higieny menstruacyjnej
 • marki promujące zdrowie intymne
 • wydawców książek oraz gier planszowych
 • obiekty SPA i wellness
 • organizatorów i dystrybutorów romantycznych wycieczek, pakietów dla par
 • organizatorów imprez oraz wydarzeń związanych z seksualnością i erotyką
 • serwisy VOD z produkcjami o seksualności (seriale, filmy fabularne, filmy dokumentalne)
 • serwisy randkowe

Nie identyfikujesz się z żadną z powyższych kategorii, ale uważasz, że do siebie pasujemy? Na dole strony znajdziesz mojego maila – nie zawahaj się go użyć!

Dlaczego warto?

Proseksualna.pl kojarzona jest z rzetelną wiedzą podaną w przystępny i angażujący sposób, dzięki czemu wokół bloga zgromadziła się społeczność osób, które chcą w sposób świadomy i dojrzały rozwijać swoją seksualność.

Zakres zagadnień podejmowanych na blogu jest różnorodny: od tematu technik seksualnych, związków i relacji uczuciowych, poprzez przybliżanie różnych rodzajów ekspresji seksualnej, aż po recenzje gadżetów erotycznych i wywiadów z osobami, które związane są z branżą dla dorosłych. Prezentowane na blogu treści nie tracą na aktualności, w związku z czym archiwalne wpisy nadal są chętnie czytane i polecane.

Możliwe formy współpracy

 • wpis sponsorowany lub inspirowany
 • recenzja produktu, serwisu, aplikacji lub usługi
 • wyjazd sponsorowany
 • konkurs lub rozdanie
 • matronaty i patronaty projektów lub wydarzeń komercyjnych, w tym książek lub gier planszowych

Zasady dotyczące recenzji

Produkty dostarczone do recenzji muszą być bezpieczne dla ciała, a w przypadku akcesoriów do penetracji zrobione z nieporowatych materiałów.

Do recenzji nie przyjmuję: kulek waginalnych/kulek gejszy oraz systemów do treningu Kegla; produktów dostępnych wyłącznie w serwisach wysyłkowych z główną siedzibą w Chinach (AliExpress, Alibaba etc.); produktów, które zajmują dużo miejsca (mebli i huśtawek do seksu, lalek do seksu etc.); produktów zawierających naturalne futro oraz akcesoriów marek, które wykorzystują naturalne futra.

Zamówienie recenzji nie gwarantuje pozytywnej opinii. Choć rzadko zdarza mi się publikować negatywne recenzje, jeśli produkt mi się nie spodoba, poinformuję o tym w artykule.

W sytuacji, w której firma sponsorująca recenzję zawiesza działalność lub produkt przestaje być dostępny, zastrzegam sobie prawo do usunięcia lub wymiany linków odsyłających do poszczególnych produktów na linki afiliacyjne wybranych partnerów.

Afiliacja i programy partnerskie

Dołączam jedynie do starannie wyselekcjowanych programów partnerskich. W przypadku sex shopów i butików erotycznych większość produktów w ofercie musi być zrobiona z bezpiecznych dla ciała materiałów, a opisy produktów powinny być adekwatne (packery to nie „śmieszne wacusie na imprezę”, a akcesoria bez szerokiej podstawy nie mogą być opisywane jako bezpieczne do stymulacji analnej – zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie osoby zajmujące się copywritingiem znają się na seksualiach i czasem ponosi je fantazja, więc jeśli chcesz, abym przyjrzała się Twoim treściom pod kątem tego rodzaju wpadek, zajrzyj do zakładki Oferta).

Uczestniczę wyłącznie w programach z minimalną prowizją 10%. Pierwszeństwo mają firmy, które w ramach programów partnerskich są gotowe zamówić artykuły i recenzje sponsorowane na blogu, przeprowadzić na blogu konkurs lub skorzystać z oferty artykułów oraz konsultacji eksperckich.

Uwagi

Nie współpracuję barterowo ani w zamian za promocję. Choć jestem bardzo wdzięczna za wszystkie prezenty, przesyłki kreatywne i egzemplarze recenzenckie, nie gwarantują one publikacji na blogu lub w mediach społecznościowych.

Nie sprzedaję i nie zamieszczam na blogu linków „dofollow”. Wszystkie linki do stron lub produktów reklamowanych na blogu oznaczane są atrybutem „sponsored” – jest to kwestia, która nie podlega negocjacji.

To samo tyczy się artykułów gościnnych – nie przyjmuję i nie publikuję gotowych tekstów.

Kontakt:

reklama @ proseksualna.pl