Współpraca na blogu

Proseksualna to najpopularniejszy polski blog sekspozytywny, inkluzywny i otwarty na różne formy ekspresji seksualnej.

Oferta kierowana jest do: 

Marek w różny sposób związanych z seksualnością i cielesnością, m.in. butików erotycznych, sex shopów, dystrybutorów bielizny, firm związanych z promocją zdrowia intymnego, producentów i sprzedawców etycznej pornografii, wydawców książek oraz gier planszowych, serwisów randkowych, obiektów SPA oraz wellness, organizatorów i dystrybutorów romantycznych wycieczek lub pakietów dla zakochanych, organizatorów imprez oraz wydarzeń związanych z tematyką seksualności i erotyki.

Dlaczego warto? 

Proseksualna.pl kojarzona jest z rzetelną wiedzą podaną w przystępny i ciekawy sposób, dzięki czemu wokół bloga zgromadziła się społeczność osób, które chcą rozwijać swoją seksualność oraz świadomych konsumentów. Zakres zagadnień podejmowanych na blogu jest różnorodny: od tematu technik seksualnych, związków i relacji uczuciowych, poprzez przybliżanie różnych rodzajów ekspresji seksualnej, aż po recenzje gadżetów erotycznych i wywiadów z osobami, które związane są z branżą dla dorosłych. Prezentowane na blogu treści nie tracą na aktualności, w związku z czym archiwalne wpisy nadal są chętnie czytane i polecane.

Możliwe formy współpracy komercyjnej:

  • wpis sponsorowany lub inspirowany
  • recenzja produktu, serwisu/aplikacji lub usługi
  • wyjazd sponsorowany
  • relacja z miejsca lub wydarzenia
  • konkurs lub rozdanie
  • warsztaty, wystąpienia publiczne, prowadzenie spotkań
  • matronaty i patronaty projektów lub wydarzeń komercyjnych
  • projekty niestandardowe, czyli wszystko to, co nie mieści się w powyższych kategoriach

Napisz do mnie:

[email protected]

Przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną ofertę reklamową.

Nie współpracuję barterowo ani w zamian za promocję. Choć jestem bardzo wdzięczna za wszystkie prezenty, przesyłki kreatywne i egzemplarze recenzenckie, nie gwarantują one publikacji na blogu lub w mediach społecznościowych.