Zmysłowe lato | Seks w hotelu

Zmysłowe lato | Seks w hotelu

Często wypisuję recepty na seks w hotelu parom, w których życie erotyczne wdała się rutyna. Nowe miejsce to dla wielu osób nowa seksualna energia. I choć seks w hotelu nie jest obłożony takimi restrykcjami, jak np. seks w gościach, to zawsze można uczynić go ciekawszym i przyjemniejszym… 

Choć wiele hoteli życzy gościom, aby czuli się jak w domu, najlepszą cechą hotelu jest właśnie to, że nie jest domem. Dlatego sama zawsze wybieram takie miejsca noclegu, które oferują coś, czego nie mam na co dzień – np. dużą wannę, dostęp do spa, zapierający dech widok z okien. Słowem – to, co może zainspirować mnie do przeżycia erotycznej przygody w nowej lokalizacji.

Hotele w pewien sposób pozwalają wymeldować się z codzienności, bo nie tylko oferują anonimowość, ale też usuwają z pola widzenia te rzeczy, które mogą być seksualnymi hamulcami – współlokatorzy w sąsiednim pokoju, zdjęcia dzieci na ścianach, świadomość miliona rzeczy do zrobienia w domu.

Dlatego nie ma absolutnie nic złego w zarezerwowaniu pokoju w hotelu tylko po to, żeby uprawiać w nim seks – nawet we własnym mieście.

Wybierz odpowiedni hotel

Jeżeli hotel ma służyć seksualnym zabawom, upewnij się, że jest to hotel, który rzeczywiście wprawi cię w zmysłowy nastrój. Przed zrobieniem rezerwacji poczytaj opinie innych gości, bo powtarzające się uwagi zazwyczaj mówią coś o hotelu, np. poziomie jego czystości. A może jest to ulubione miejsce wypoczynku rodzin z małymi dziećmi? Raczej nie chcesz stawać do konkursu na krzyki z kilkuletnimi dzieciakami…

Pokój wydaje ci się podejrzanie tani? Pewnie na miejscu zastaniesz cienkie ściany i bardzo podstawowe sprzęty. Niezadowolenie z pokoju hotelowego może skutecznie obniżyć ochotę na seks – uwierz mi, wiem coś o tym. Dlatego planując wyjątkową erotyczną przygodę, postaw na wyjątkowe miejsce. Możesz np. wybrać pakiet dla zakochanych, który oprócz pokoju będzie oferował np. zabiegi w spa, poczęstunek, a nawet bardziej luksusowy apartament.

Wynajmij pokój na godziny

Tak zwane „hotele miłości” i pokoje oraz apartamenty wynajmowane na godziny stają się coraz popularniejsze. Jeżeli chcesz spróbować czegoś bardzo kinky, wybierz dedykowany, tematyczny love hotel. Wiele z nich oferuje nie tylko przestrzeń do uprawiania seksu, ale też odpowiednie akcesoria i interesująco wyposażone pokoje, które będą odpowiadać najróżniejszym fantazjom.

Możesz na przykład spędzić kilka godzin w pokoju z fotelem ginekologicznym i odpowiednim sprzętem, aby zabawić się w doktora, albo w pomieszczeniu stylizowanym na lożę klubu ze striptizem, a nawet w apartamencie z prywatnym basenem pośrodku. Jeżeli szukasz czegoś ekstra, dedykowany hotel, w którym wszyscy goście zainteresowani są seksem, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Wykorzystaj przestrzeń do erotycznych gier

Większość hoteli ma bar i restaurację, niektóre – strefy wellness. Jeżeli role-play to coś, co kręci zarówno ciebie, jak i drugą osobę, cały obiekt może stać się waszą sceną. Możecie np. udawać parę nieznajomych, która wpadła sobie w oko podczas wieczornego drinka lub przypadkiem znalazła się w jednym jacuzzi, a potem postanowiła pogłębić znajomość. Aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, przyjedźcie do hotelu osobno

Nie kręci cię ta wizja? Przenieś więc erotyczną akcję z łóżka na inne meble, przed lustro, do łazienki lub… spróbuj seksu przy odsłoniętym oknie.

Spakuj zabawki i seksowną bieliznę

Planując hotelowy seks, pomyśl o akcesoriach erotycznych. Być może zechcesz kupić coś nowego i nieprzyzwoicie drogiego właśnie na tę okazję? Albo założyć wyjątkową zmysłową bieliznę?

Twoje gadżety wibrują? Upewnij się, że zabawki są naładowane, a baterie wymienione. Na wszelki wypadek spakuj też ładowarkę. Raczej nie chcesz znaleźć się w sytuacji, w której masz gadżet, ale nie możesz go użyć w pełni, bo akumulatorek jest pusty.

Noc w hotelu to też idealna okazja, aby wykorzystać wszystkie te „brudzące” kosmetyki erotyczne, czyli olejki do masażu, świece, jadalne farbki do ciała. W końcu to nie ty będziesz zmieniać pościel następnego dnia.

Przygotuj się na wszystko

Akcesoria do przyjemniejszego seksu to nie wszystko – warto też pomyśleć o bezpieczniejszym seksie i higienie intymnej. Jeżeli np. jesteś w parze różnopłciowej, która jako jedynej formy zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą używa prezerwatywy, miej przy sobie antykoncepcję awaryjną – zwłaszcza, jeśli przebywasz w miejscu, w którym „tabletka po” dostępna jest wyłącznie na receptę, albo zwyczajnie nie wiesz, na jakich zasadach można w danym kraju skorzystać z antykoncepcji awaryjnej.

Środek łagodzący otarcia też nie zaszkodzi!

Nie nakładaj na siebie presji 

Może zdarzyć się i tak, że coś, nawet w najbardziej romantycznym hotelu, po prostu nie kliknie i seks po prostu się nie wydarzy. Najważniejsze to nie nakładać na siebie i drugą osobę presji, aby koniecznie wykorzystać wynajęty pokój do maksimum.

Nawet jeżeli od wejścia nie poczujesz ochoty na zabawę, postaraj się mimo wszystko zamienić pobyt w relaksujące i miłe przeżycie – zjeść coś dobrego, pójść na spacer, zrobić sobie długą kąpiel lub posiedzieć w saunie, spędzić ten czas z drugą osobą, rozmawiając, przytulając się, trzymając się na ręce. Być może po przespanej nocy w wygodnym łóżku, zdarzy wam się zmysłowy, poranny seks.

Szukasz inspirujących hoteli idealnych do erotycznych przygód? Przeczytaj mój artykuł w magazynie HAmag!

Lubisz moje letnie poradniki?