nat & seks | Jak zorganizować trójkąt?

nat & seks | Jak zorganizować trójkąt?

Sexcast, czyli podcast o tym, że życie jest zbyt krótkie na kiepski seks, wystartował!

Wprowadzenie podcastu zapowiadałam już jakiś czas temu w wywiadzie dla zarobko.pl. Podzieliłam się swoimi planami głównie dlatego, żeby… było mi głupio nie wywiązać się z ich realizacji. Pierwsze materiały do sexcastu nagrywałam już latem zeszłego roku i jakoś zawsze z uruchomieniem nat & seks było mi nie po drodze. Dobra, najbardziej stresowałam się tym, że jestem niewystarczająco dobra, że będzie trudno, a ludzie niemili. Z drugiej strony świadomość, że mam bardzo dużo do powiedzenia, nie pozwalała mi porzucić tego projektu. O tym, co wreszcie pchnęło mnie do zajęcia się podcastem na poważnie, opowiadam w odcinku zerowym.

Na tę chwilę wiem jedno – jeżeli zdecydujesz się śledzić podcast, będziesz też śledzić rozwój mnie jako podcasterki. Czy to nie ekscytujące?

O czym będzie sexcast?

Podcast to dla mnie okazja, aby rozwijać niektóre tematy z bloga, ale również eksplorować zupełnie nowe obszary dotyczące ludzkiej seksualności. Będą więc pojawiać się interesujący goście i gościnie, również z zagranicy (sprawę transkryptu i przekładu nagrań w języku angielskim jakoś ogarnę), planuję też wprowadzić Q&A. Jeżeli już teraz chcesz zadać jakieś pytanie lub zaproponować temat odcinka, zapraszam pod adres email: [email protected].

Odcinek 1, cz. 1: Jak zorganizować trójkąt? | Złapać jednorożca

W pierwszym odcinku sexcastu opowiadam o tym, jak znaleźć tę trzecią osobę do trójkąta oraz dlaczego warto zaprosić jednorożca na kawę.

W odcinku wspominam pratformę fuck.com – portal społecznościowy dla sekspozytywnych ludzi.

Lubisz to, co robię?