nat & seks | Nieudane seksperymenty

nat & seks | Nieudane seksperymenty

Nie każdy seksualny eksperyment jest skazany na sukces. Jak nie pozwolić, aby nieudane seksperymenty odebrały nam radość z próbowania nowych rzeczy w seksie?

Po dwóch latach przerwy sexcast, czyli sekspozytywny podcast powraca! Nagranie tego krótkiego odcinka uświadomiło mi, jak dużą przyjemność sprawiało mi mówienie do mikrofonu. Dziś zdaję sobie sprawę, że projekt nagrywania podcastu nie trafił w swój czas dwa lata temu.

Miałam dużo na głowie – przeprowadzkę do nowego kraju, związany z nią brak stabilności finansowej, niekończące się remonty w sąsiednich mieszkaniach. Dodanie do tego miksu kolejnego zobowiązania, które wymagało różnych zasobów (głównie czasowych, ale też finansowych), a przynosiło jedynie drobną satysfakcję (podcasty nie docierały do aż tak dużej liczby osób, jak teksty na blogu), nie było rozsądnym posunięciem. Po prostu musiałam wybrać, na którym medium chcę się skupić.

Teraz, kiedy nareszcie mam czas i spokojniejszą głowę, aby tworzyć nieco inny rodzaj treści, mogę wrócić do sexcastów z nową energią i… brakiem oczekiwań, że odniosą jakikolwiek sukces. Mam jednak nadzieję, że będziecie odpalać kolejne odcinki i subskrybować, bo sexcasty będą znacznie różnić się od wpisów na blogu.

Nieudane seksperymenty

Do nagrania tego odcinka zainspirowały mnie własne doświadczenia z nieudanym nie tyle seksualnym, co erotycznym eksperymentem. Chciałam zrealizować pewną fantazję, a wyszło… średnio. W 4. odcinku sexcastu dzielę się więc swoimi sposobami na radzenie sobie z tego typu sytuacjami, aby wyjść z nich obronną, sekspozytywną ręką.

Sexcast nat & seks na tę chwilę dostępny jest na Soundclound, Spotify i iTunes.

W sexcaście odwołuję się do wpisu o meblach i poduszkach do seksu.