Secret Place | Nowe sekspozytywne miejsce w Poznaniu

Secret Place | Nowe sekspozytywne miejsce w Poznaniu

Salon Zmysłowej Erotyki Secret Place to miejsce, jakiego po likwidacji butiku Bossy Bedroom Equipment zdecydowanie brakowało na sekspozytywnej mapie Poznania. W salonie zawitałam dosłownie 3 dni po jego otwarciu, bo właśnie w Secret Place miałam przyjemność prowadzić warsztaty Pussy Power z okazji Poznań Pride Week. 

Przypadkowi odwiedzający mylą Secret Place z drogerią lub salonem masażu – donosi Michalina, doradczyni klienta i twarz butiku – wiele osób przekracza próg i zaraz wycofuje się, zobaczywszy elegancko wyeksponowane wibratory.

Rzeczywiście, obecność nowego butiku erotycznego w zakupowym centrum Poznania, na dodatek butiku, który nie krzyczy „seks” na kilometr, może być nieco konfundująca. Secret Place mieści się przy ulicy Szkolnej 17, nieopodal Kupca Poznańskiego, na trasie prowadzącej od Starego Browaru do Starego Rynku. Nie ma tu zaklejonych szyb – względną anonimowość zapewniają zasłony stanowiące element dekoracji okna wystawowego.

Secret Place stawia na zmysłową erotykę i gadżety sprawdzonych marek. W asortymencie znajdują się m.in. akcesoria Lelo, We-VibeRianne S, Je Joue, biżuteria i kosmetyki erotyczne Bijoux Indiscrets, a także szeroki wybór bielizny Obsessive.

Dzięki wolnemu dostępowi do półek każdy gadżet można przed zakupem przetestować (na sucho, rzecz jasna), wypróbować kosmetyki erotyczne, a bieliznę przymierzyć w jednej z przymierzalni, których nie powstydziłby się żaden ekskluzywny sklep z odzieżą. W ofercie znajdują się również tampony bez sznurka oraz kubeczki menstruacyjne. To jednak nie wszystko.

Przez Secret Place można dostać się do fetyszowego sklepu reFForm. Wystylizowany trochę na szatnię reFForm ma w swojej ofercie zarówno akcesoria BDSM, męską odzież fetyszową oraz bieliznę, jak i gadżety powstałe z myślą o stymulacji penisa i odbytu. Słowem: pełny serwis.

Wśród dostępnych w reFForm marek znajdują się gadżety Fleshlight i Fleshjack, masażery Nexus, masturbatory Tengi, a także spora kolekcja akcesoriów Mister B.

Co urzeka mnie w obydwu sklepach to poziom obsługi. W Secret Place rządzi Michalina, zaś w reFForm – Wojtek. Obydwoje znają się na rzeczy, są otwarci nie tylko na rozmowy o gadżetach, ale i seksualności, preferencjach i fetyszach, chętnie prowadzą też demonstracje wybranych produktów. Wojtek chyba jeszcze nikogo nie wypuścił bez uprzedniego porażenia go prądem – gadżety do elektrostymulacji to jego konik.

Kiedy właściciel Secret Place powiedział mi, że poznański salon jest ładniejszy od warszawskiego, nie dowierzałam. Po odwiedzinach w Secret Place przy Szkolnej muszę stwierdzić, że jednak miał rację. Przestrzeń jest zagospodarowana w sposób mistrzowski, ściany z surowej cegły nadają miejscu klimatu, a sama lokalizacja zachęca do odwiedzin.

Salon otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-20:00, ma też swój fan page, na którym regularnie zamieszczane są informacje o nowych produktach i aktualnych promocjach. Naprawdę warto tam zawitać, Szkolna 17 zaprasza!

***

Podoba ci się to, co robię?

3 komentarze

Zostaw komentarz
 1. Luki

  6 listopada 2017 at 14:43

  Wrocław – piękne miasto więc na pewno zasługuje podobne miejsca a co z Krakowem? Kiedy?

 2. Elza

  10 października 2017 at 23:52

  Piękne wnętrza, super asortyment. Marzy mi się taki salon we Wrocławiu.
  A może jest, tylko ja o tym nie wiem?? o.O

  • Nat

   12 października 2017 at 05:59

   Mam taką cichą nadzieję, że właściciele planują ekspansję na inne większe miasta w Polsce – po to, by dawać przykład, jak i po to, abym miała gdzie robić warsztaty ;)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.