Testerki i testerzy poszukiwani | Kosmetyki Swiss Navy

Testerki i testerzy poszukiwani | Kosmetyki Swiss Navy

Poszukuję 6 osób chętnych do podzielenia się swoją opinią o erotycznych kosmetykach marki Swiss Navy. 

Naturalne lubrykanty Swiss Navy były już recenzowane na blogu, przyszedł więc czas na rundę drugą!

Nie ukrywam, że chciałabym aby testowanie produktów przez was odbywało się w miarę regularnie, bo chcę, żebyście też coś z odwiedzania tego bloga miały/mieli (na przykład możliwość przetestowania wysokiej klasy kosmetyków).

Nat, skąd ostatnio tyle konkursów, rozdań i tego typu akcji? 

Przyznaję, mam w domu więcej gadżetów i kosmetyków erotycznych, niż jestem w stanie przerobić. Ot, magia pracy w branży dla dorosłych, gdzie z targów i konferencji wraca się z wchodzącymi właśnie na rynek produktami albo bezustannie otrzymuje egzemplarze prasowe. Jasne, dzięki temu mogę ogarnąć prezenty gwiazdkowe, rocznicowe i takie zupełnie bez okazji dla bliskich osób, ale nie zmienia to faktu, że moje biuro przypomina czasem magazyn najdziwniejszego sex shopu świata, a wibratory i dilda walają się dosłownie wszędzie.

Tak, mam w domu realną wersję „mój stary jest fanatykiem wędkarstwa” w wersji „moja dziewczyna to seksblogerka”.

Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że przymierzam się do przeprowadzki, więc obrastanie w przedmioty jest w mojej sytuacji niepożądane. Każdą wolną chwilę poświęcam na segregowanie posiadanych rzeczy, wyprzedawanie tych, które nie są mi potrzebne, wycieczki na śmietnik… No i organizowanie rozdań i konkursów, których w najbliższych miesiącach możecie spodziewać się całkiem sporo, dlatego zachęcam do śledzenia proseksualnego newslettera, instagrama i facebooka.

Co będziemy testować? 

1. Lubrykant Sensual Arousal (2 osoby)

2. Stymulujący żel 2w1 Lust (1 osoba)

3. Lubrykant Grease do zadań specjalnych (1 osoba)

4. Zestaw 5 miniatur (20 ml każda) lubrykantów: wodnego, silikonowego, rozgrzewającego, o smaku czekolady i o smaku truskawki z kiwi (2 osoby)

Jak zostać testerką/testerem?

Uwaga: nabór testerów zakończony. Testerki (tak się złożyło, że same dziewczyny) zostały wytypowane i wkrótce otrzymają egzemplarze do testów. Dziękuję wszystkim za komentarze i zapraszam do udziału w kolejnych edycjach rozdań, testów i konkursów. 

Podkreślam, że w tej odsłonie testów nie szukam łowców gratisów, a osób, które są gotowe podzielić się swoimi wrażeniami z używania produktów i autentycznie lubią testować i recenzować.

1. Do testów zapraszam osoby z całej Europy (nie musisz mieszać w Polsce, żeby testować kosmetyki).

2. Spośród wymienionych wyżej produktów wybierz ten, który chciał(a)byś wypróbować i w komentarzu napisz, dlaczego właśnie ten kosmetyk (lub zestaw, jeżeli chcesz wypróbować 5 miniaturek) zwrócił twoją uwagę. Zgłoszenia w stylu „każdy”, „którykolwiek”, „obojętnie” nie będą brane pod uwagę.

3. Wpisując komentarz, w polu do tego przeznaczonym zostaw swój często sprawdzany adres email – w ten sposób skontaktuję się z wybranymi osobami.

4. Zgłaszając się jako tester/ka deklarujesz, że odeślesz recenzję (minimum 300 słów) do 21 dni od momentu otrzymania produktu. Nowym tester(k)om służę pomocą merytoryczną i techniczną podczas pisania recenzji.

5. Dołączenie zdjęć do recenzji mile widziane, choć nie jest konieczne.

6. Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli, 19.03.2017, godz. 23:59. Czas start!