Testerki i testerzy poszukiwani | Lubrykanty Just Glide

Testerki i testerzy poszukiwani | Lubrykanty Just Glide

Medyczne lubrykanty Just Glide: wodny, analny i truskawkowy szukają dzielnych testerek i testerów! Może to właśnie ty będziesz jednym/jedną z nich? 

Jeżeli podobnie, jak ja, nie ustajesz w poszukiwaniach idealnego lubrykantu, lubisz testować nowe produkty i masz zacięcie recenzenckie, zapraszam do wypróbowania jednego z trzech lubrykantów Just Glide. Wszystkie żele są medyczne, produkowane w Niemczech, wegańskie i na bazie wody, można więc stosować je z prezerwatywami. Przedmiotem testów są następujące lubrykanty, 200 ml objętości każdy:

1. Just Glide wodny

2. Just Glide analny

3. Just Glide truskawkowy

Termin ważności: 2019 rok, produkty są zafoliowane. Podczas pisania recenzji służę pomocą merytoryczną i wsparciem duchowym.

Jak wziąć udział w testowaniu i recenzowaniu? 

1. W komentarzu pod tym wpisem napisz, czego oczekujesz od idealnego lubrykantu i który z produktów Just Glide chciał(a)byś przetestować.

2. Jedna osoba może wybrać jeden z trzech lubrykantów. Odpowiedzi niejednoznaczne, np. „obojętnie”, „co zostało”, „którykolwiek”, „wszystkie” itp. nie będą uwzględniane. Chcę mieć pewność, że trafi do ciebie lubrykant, który naprawdę będzie odpowiadał twoim preferencjom i po prostu będzie przydatny.

3. Jeżeli to ciebie wybiorę, zobowiązujesz się przesłać recenzję w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu.

4. Zostawiając komentarz, podaj często sprawdzany adres email (nie zostanie on upubliczniony).

5. Nabór jest otwarty dla osób z całej Europy.

6. Zgłoszenia przyjmuję do czwartku, 13 lipca 2017, do godz. 23:59.

Chcesz więcej takich akcji?