Zmysłowe gry na walentynki | #3 rozpala do czerwoności!

Zmysłowe gry na walentynki | #3 rozpala do czerwoności!

Walentynki już tuż, tuż… Zastanawiasz się, czym w tym roku zaskoczyć bliską osobę? Co powiesz na odrobinę erotycznej grywalizacji? Oto pobudzające gry na walentynki, z których większość przygotujesz samodzielnie!

Read this post in English

Partnerem artykułu jest Plazacraft, twórca gry „The Lovers

Ja i mój partner uwielbiamy wszelkiej maści gry – zarówno wideo, ale przede wszystkim analogowe. Planszówki i karcianki często towarzyszą naszym spotkaniom ze znajomymi czy rodziną. Nic więc dziwnego, że pasja do gier przenosi się też do naszego życia erotycznego.

Gry erotyczne lubię za to, że pomimo elementu rywalizacji, tak naprawdę nikt nie przegrywa. W końcu w tej rozrywce chodzi o doświadczanie przyjemności, pogłębianie intymnej więzi i seksualną ekscytację wynikającą z robienia czegoś nowego. Postanowiłam więc przygotować kilka gorących propozycji – w sam raz na zbliżające się walentynki!

To czy to?

Zapewne kojarzysz gry imprezowe, w których z dwóch, często absurdalnych propozycji musisz wybrać tę preferowaną, np.: „Wolisz się spocić czy mieć dreszcze?”. W walentynkowej wersji To czy to? nie ma miejsca na nudne przykłady. Razem z bliską osobą na zmianę zadawajcie sobie sensualno–romantyczne pytania. Pomyśl o czymś w stylu: „Seks na dzień dobry czy na dobranoc?”, „Seksowne przebranie czy całkowita nagość?”, „Wibrator czy dildo?”, „Trójkąt czy orgia?”. Jestem pewna, że wymyślicie sporo własnych pytań!

Ta gra pozwoli wam poznać się jeszcze bliżej, ale też zainincjować i pogłębić rozmowy na temat seksualnych fantazji i oczekiwań.

Słój z fantazjami

Z pewnością zarówno ty, jak i druga osoba macie w zanadrzu kilka niezrealizowanych fantazji erotycznych lub takie, które chętnie powtórzycie. Wspólnie zapiszcie swoje pomysły na kartkach. Mogą to być zarówno przebieranki, zabawki do wypróbwania czy bardziej rozbudowane erotyczne scenariusze. Następnie wrzućcie złożone karteczki do słoika. Niech każda osoba wylosuje po jednej. Teraz musicie zadecydować, czy zrealizujecie obydwie fantazje w jeden wieczór, czy wybierzecie tę ulubioną.

A jeżeli erotyczna kreatywność wam sprzyja, taki słój może posłużyć nawet do kolejnych walentynek.

Gra w butelkę

Być może nie jesteś sobie w stanie przypomnieć, kiedy ostatni raz zdarzyło ci się grać w butelkę. Ale pewnie pamiętasz te emocje, gdy trzeba było zakręcić flaszką tak, aby zatrzymała się na tej wyjątkowo ponętnej osobie… Teraz możesz doświadczyć ich we dwójkę, w znacznie gorętszej atmosferze, bo założę się, że na całowaniu się tu nie skończy.

Moja wersja butelki będzie wymagała odrobiny przygotowań, ale zaręczam ci, że warto. Zawczasu zaopatrz się w pudełka, butelki czy inne pojemniki w których poukrywasz kartki z erotycznymi zadaniami, drobne erotyczne podarunki czy zmysłową bieliznę dla drugiej osoby. Fantów nie musi być dużo, ważne, aby pobudzały. Ułóż je w kręgu na podłodze i poproś drugą osobę, aby zakręciła butelką. To, co wypadnie, będzie waszą wskazówką na nadchodzący wieczór. A jeśli wystarczy wam energii, kręćcie butelką do oporu!

Jeżeli chcesz jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, usiądź wśród przygotowanych nagród. Gdy butelka wskaże ciebie, to ty będziesz erotyczną niespodzianką, z którą druga osoba będzie mogła zrobić, co tylko zechce.

Prawda czy wyzwanie?

Kolejna znana imprezowa gra w wersji erotycznej to Prawda czy wyzwanie. Nie od dziś wiadomo, że sekret udanej sesji z Prawdą czy wyzwaniem to… jak najmniej „prawd” i jak najwięcej wyzwań. To, w jakim kierunku popchniecie akcję, zależy wyłącznie od was i waszej seksualnej otwartości.

„Karą” za pominięcie zadania lub wyznania niech będzie pozbycie się elementu ubrania. Jeśli w trakcie gry planujecie wyjście na miasto, zaczęłabym od bielizny… Pójście „komando” do restauracji czy na imprezę doda waszej randce pikanterii.

The Lovers

Zdaję sobie sprawę, że możesz nie mieć czasu na zorganizowanie własnej gry lub obawiasz się, że w połowie przygotowań opuści cię erotyczna kreatywność. Pamiętaj, że nie musisz nakładać na siebie presji i z powodzeniem możesz sięgnąć po gotową grę erotyczną. Mój typ to The Lovers – gra opracowana tak, aby jej ukończenie zajęło dużo więcej niż jeden wieczór. Gracze muszą wykonywać erotyczne zadania, często tak, aby druga osoba nie domyśliła się, co muszą zrobić, a za zrealizowane akcje otrzymują punkty. Co najlepsze, misje można oddawać drugiej osobie, rzucając jej wyzwanie.

The Lovers - gry na walentynki

W zeszłym roku razem z moim partnerem przez kilka tygodni graliśmy w The Lovers, sumiennie realizując wyznaczane przez grę zadania. Choć rozgrywkę przegrałam, było warto, dlatego z niecierpliwością czekam na kolejne edycje!

Zgadnij, co

Ta gra na walentynki najlepiej sprawdzi się u osób, które mają co najmniej kilka gadżetów erotycznych. Podczas zabawy druga osoba powinna mieć zawiązane lub zamknięte oczy. Twoim zadaniem będzie pobudzanie jej ciała wybranymi akcesoriami z waszej kolekcji. Osoba stymulowana musi zgadnąć, czego właśnie używasz. Jeśli wskaże prawidłowo, otrzymuje punkt. Następnie zamieńcie się rolami.

Co będzie nagrodą za największą liczbę zdobytych punktów, zależy wyłącznie od was!

Poszukiwanie skarbów

Jeżeli druga osoba lubi zagadki i łamigłówki, możesz przygotować dla niej zabawę w poszukiwanie skarbów. Przygotuj wskazówki, które będą prowadziły do kolejnych, a w finale do nagrody. Aby ułatwić osobie poszukującej zadanie, odwołaj się do sytuacji i miejsc ważnych dla waszej relacji.

Przestrzenią gry może być zarówno mieszkanie, jak i większy obszar. A „skarbem”? Na przykład wynajęty pokój w hotelu, w którym będzie przygotowany szampan i przkąski, wcześniej zakupiony, pięknie zapakowany gadżet erotyczny czekajacy w lokalnym seks butiku lub… twoje nagie ciało przewiązane wielką czerwoną kokardą.

„Światła, kamera, akcja!”

Może to nie zmysłowa gra na walentynki, ale z pewnością interesujący scenariusz. Jeżeli razem z drugą osobą uwielbiacie oglądać filmy dla dorosłych, z pewnością macie ulubione sceny lub sekwencje, które zawsze na was działają. Odtwórzcie je wspólnie! Zadbajcie o odpowiednie miejsce akcji, kostiumy, akcesoria, aby jak najbardziej zbliżyć się do oryginału.

Pamiętajcie jednak, że wcale nie musicie podchodzić do sprawy super serio. Waszą inspiracją równie dobrze mogą być dziwaczne sceny z kiepskimi dialogami. W tej sytuacji Twitter Polish porn without context będzie chyba najlepszym źródłem inspiracji.

Przygotuj się na seks maraton

Mam nadzieję, że proponowane przeze mnie zmysłowe gry na walentynki pomogą ci zaplanować romantyczny wieczór, a nawet przedłużony weekend. W końcu w tym roku 14 lutego przypada w piątek. Szkoda nie skorzystać z okazji na prawdziwy seks maraton…

Nie zapominaj jednak, że w gry erotyczne możesz grać przez cały rok. Jak już wspomniałam – w ich przypadku naprawdę nie ma przegranych!

Okładka wpisu: Sharon McCutcheon via Unsplash