Przedłużamy walentynki! | Konkurs z Rianne S

Przedłużamy walentynki! | Konkurs z Rianne S

Mam nadzieję, że pamiętaliście: najpierw seks, potem żarcie. 

Lista rzeczy, które wiele par robi w walentynki, nie dezaktualizuje się. Jest niemal stuprocentowo pewne, że ktoś pójdzie do kina na Greya, ktoś założy frymuśną bieliznę, a jeszcze ktoś postanowi kupić z tej okazji pierwszą erotyczną zabawkę.

I nie ma w tym absolutnie nic złego, bo każda okazja do celebrowania własnej seksualności jest dobra, a niektórzy po prostu takiego pretekstu potrzebują, by wreszcie zrobić coś inaczej w łóżku. A różnorodność to przyprawa naszego życia seksualnego!

Konkurs powalentynkowy

Jestem już w internetach tyle czasu, że w kwestii urozmaicania seksu napisałam naprawdę sporo. Dlatego w tym roku postanowiłam nie tyle zainspirować was do spróbowania nowych rzeczy 14 lutego, co nagrodzić waszą erotyczną kreatywność i tym samym przedłużyć wam walentynki! Wspólnie z Rianne S (wywiad z Rianne, projektantką gadżetów erotycznych i #szefową, przeczytasz tutaj) postanowiłyśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania są dwa zestawy Kit D’Amour, jeden w wersji czarnej, drugi w wersji różowej.

Rianne S konkurs walentynkowy

W skład Kit D’Amour wchodzą: 

– stylowa kosmetyczka do przechowywania akcesoriów erotycznych

– wibrator-szminka

– piórko do łaskotania

– opaska na oczy

Zestawy są wprost stworzone do kontynuowania walentynkowych seksploracji, dlatego będą nie lada gratką dla tych, którzy chcą, aby święto zakochanych trwało dłużej niż jeden dzień.

Co zrobić, aby wygrać jeden z nich? | Konkurs rozstrzygnięty

W komentarzu pochwal się, co seksownego zrobiłaś/zrobiłeś w te walentynki i zainspiruj tym innych. Nie ma znaczenia, czy było to solo, z partnerką/partnerem, przyjaciółkami czy w jakiejś większej grupie – ważne, abyś podzielił/a się swoimi zmysłowymi przeżyciami!

2 najciekawsze wspomnienia, wyznania lub scenariusze nagrodzę.

Zostawiając komentarz, pamiętaj o wpisaniu w odpowiednie pole aktualnego i często sprawdzanego adresu email. Tylko w ten sposób będę mogła skontaktować się z laureat(k)ami nagród! Napisz również, który z zestawów Kit D’Amour od Rianne S – różowy czy czarny – chciał(a)byś wygrać, a ja upewnię się, że otrzymasz właśnie tę wersję kolorystyczną.

Zgłoszenia przyjmuję do 21.02.2017, godz. 23:59. Czas start!

Uwaga

Laureatki zostały wytypowane i niedługo otrzymają swoje nagrody. Wszystkim zainteresowanym bardzo dziękuję za udział i zapraszam do uczestnictwa w kolejnych konkursach!

Lucie makes porn