(Rozwiązany!) Konkurs walentynkowy z Kinky Winky | Wygraj Miss Bi!

(Rozwiązany!) Konkurs walentynkowy z Kinky Winky | Wygraj Miss Bi!

Niezależnie, czy twoją walentynką jest w tym roku ukochana osoba, kilka osób, przyjaciółka, czy jesteś nią ty – 14 lutego każdy zasługuje na odrobinę miłości i zmysłowości. Weź udział w konkursie i podaruj komuś (lub sobie!) coś naprawdę wyjątkowego!

konkurs walentynkowy organizowany jest we współpracy z Kinky Winky

Być może co roku zastanawiasz się, jak zaskoczyć bliską osobę w święto zakochanych. Bukiet kwiatów? Seksowna bielizna? Wykwintna kolacja? A może luksusowy gadżet erotyczny?

Ok, pierwszych trzech nie zorganizuję za ciebie, ale z ostatnim punktem jestem w stanie pomóc… Zapraszam do udziału w walentynkowym konkursie współorganizowanym z Kinky Winky, w którym do wygrania jest wibrator Miss Bi marki Fun Factory.

Krótki kurs „Jak przetrwać walentynki”?

Zanim jednak przejdę do spraw konkursowych, chciałabym podkreślić, że zdaję sobie sprawę z presji i trudnych emocji, których możesz doświadczać w okolicach 14 lutego.

Dlatego jeżeli tegoroczne walentynki spędzasz solo, zadbaj o siebie, praktykując samomiłość. Może to być zarówno zabranie siebie na randkę zakończoną dłuuugą sesją masturbacji, jak i zwyczajne okazanie sobie życzliwości i dobroci.

Jeżeli jesteś w relacji, pamiętaj, jak ważne są realistyczne oczekiwania. Wiele osób oczekuje w walentynki wielkich gestów, niespodzianek, a potem czuje rozczarowanie, gdy ich nie otrzyma. Niech święto zakochanych będzie dla was okazją do celebrowania tego, co już macie i oderwania się od codzienności. Zaplanujcie wspólny weekend, zróbcie coś nowego, na co może od dawna mieliście/miałyście ochotę. Pamiętajcie, aby spędzić ten czas na swój sposób.

Konkurs walentynkowy – nagroda

Konkurs walentynkowy - nagroda: wibrator Miss Bi od Kinky Winky

Nagrodą w konkursie walentynkowym z Kinky Winky jest wibrator–króliczek Miss Bi od Fun Factory w kolorze różowym oraz Toyfluid. Miss Bi stymuluje jednocześnie wnętrze pochwy, obszar G i łechtaczkę, a jej intensywne, głębokie wibracje skutecznie docierają także do wewnętrznych partii clitoris.

Moją recenzję Miss Bi przeczytasz tutaj.

Aktualnie trwa w Kinky Winky walentynkowa akcja. Do każdego zakupionego gadżetu marki Fun Factory w kolorze różowym lub czerwonym za minimum 199 zł otrzymasz w prezencie Toyfluid – lubrykant idealny do stosowania z gadżetami erotycznymi.

Jak wziąć udział w konkursie?

Uwaga: konkurs walentynkowy został rozstrzygnięty, a nagroda przyznana. Wszystkim osobom dziękuję za udział i życzę cudownych walentynek!

Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu do tego artykułu napisz, jak będziesz celebrować miłość i zmysłowość w nadchodzące walentynki? Na zgłoszenia konkursowe czekam do 7.02.2020, godz. 23:59.

Zostawiając komentarz, nie zapomnij o wpisaniu często sprawdzanego adresu email w polu do tego przeznaczonym. Nie zostanie on upubliczniony, ale tylko tą drogą będę kontaktować się z osobą, której przyznam nagrodę.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu, który znajdziesz tutaj.

okładka wpisu: autumnsgoddess0 via Pixabay