(Rozwiązany) Konkurs walentynkowy z Kinky Winky | Wygraj Fun Factory Sundaze!

(Rozwiązany) Konkurs walentynkowy z Kinky Winky | Wygraj Fun Factory Sundaze!

Początek lutego to ten czas w roku, gdy wyjątkowo intensywnie myślimy o robieniu ukochanym osobom dobrze – na różne sposoby. Dlatego wspólnie z Kinky Winky przygotowaliśmy konkurs walentynkowy, w ramach którego zachęcamy do pomyślenia o święcie zakochanych nieco inaczej…

fundatorem nagrody w konkursie jest queer sex shop Kinky Winky

Walentynki to dla branży erotycznej prawdziwie gorący okres. Nie da się ukryć, że 14 lutego jak żaden inny dzień kojarzy się z seksualnością i zmysłowością – w witrynach seks butików pojawiają się komplety czerwonej bielizny i akcesoria w miłosnych kolorach.

Pamiętam, jak w zeszłym roku sama z wypiekami na twarzy planowałam walentynkowe zabawy, a los zaśmiał mi się w twarz. W zamian zorganizowałam sobie dzień dobroci dla samej siebie. A w tym roku po prostu postanowiłam odpuścić i spędzić 14 lutego miło – bez większych planów czy erotycznych scenariuszy, po prostu podążając za tym, co przyniesie mi ten dzień.

Choć presja może być ogromna, pamiętaj, że nic nie musisz, jeśli nie odnajdujesz się w serduszkowo–misiowej konwencji. Nie musisz kupować bombonierki w kształcie serca (pójdź moim śladem i kup ją dzień później 50% taniej!). Nie musisz kupować koronkowych stringów na badylu, udających plastikową różę. Nie musisz planować nocy pełnej uniesień. Możesz za to np. przeżyć te walentynki solo, okazując sobie odrobinę miłości własnej lub zachęcić do tego ważną osobę.

Jeżeli więc w nadchodzące walentynki chcesz zwolnić tempo, poprzyglądać się swojemu ciału i rozkoszy, to ten konkrs z pewnością przypadnie ci do gustu*… Zwłaszcza, że walentynki 2021 wypadają w niedzielę, a do wygrania jest prawdziwie niedzielny gadżet.

Wygraj Fun Factory Sundaze

Pulsowibrator Sundaze to wszechstronny gadżet, który łączy funkcje pulsowania, wibrowania i subtelnych tapnięć. Ta rozkoszna kombinacja nie przytłacza, a inspiruje do autoerotycznych poszukiwań. Choć Fun Factory Sundaze jest znacznie delikatniejszy niż np. Stronic G, jego użytkowanie może okazać się równie orgazmiczne, na co bez wątpienia wpływa bardziej wypełniający kształt zabawki i dodatkowe rodzaje stymulacji. Nie ma chyba lepszego gadżetu na walentynki w rytmie slow…

O moich doświadczeniach z tą zabawką przeczytasz w osobnej recenzji.

O nagrodzie

Nagrodą jest wibropulsator Fun Factory Sundaze w kolorze pistacjowym, ufundowany przez queer sex shop Kinky Winky. Gadżetowi towarzyszą miłe niespodzianki, które uprzyjemnią wypełniony przyjemnościami dzień.

Jak wziąć udział w konkursie?

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia – zwycięski komentarz został wybrany, a jego autorka czeka na swoją nagrodę.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i zawalczyć o Sundaze, wystarczy, że w komentarzu pod tym wpisem podzielisz się swoim przepisem na zmysłową niedzielę. Pomyśl o dniu, który byłby tylko dla ciebie i twojej rozkoszy. Zaplanuj go. Zainspiruj pozostałe osoby. Najciekawszy scenariusz nagrodzę wibropulsatorem Sundaze.

Zamieszczając komentarz konkursowy, nie zapomnij o wprowadzeniu często sprawdzanego, aktualnego adresu email w polu do tego przeznaczonym. Nie zostanie on upubliczniony.

Na zgłoszenia konkursowe czekam do 7.02.2021, do godz. 23:59 czasu polskiego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej do 9.02.2021, a osoba nagrodzona zostanie poinformowana o wygranej mailem.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu zamieszczonego pod tym linkiem.

* I hej, żeby nie było – jeżeli kochasz walentynkową konwencję i w 14 lutego wchodzisz all–in, też możesz wziąć udział w konkursie! W końcu przyjemność jest dla wszystkich…