Co musisz wiedzieć o gadżetach dla par? | Walentynkowy konkurs z Secret Place | Wygraj wibrator We-Vibe 4 Plus!

Co musisz wiedzieć o gadżetach dla par? | Walentynkowy konkurs z Secret Place | Wygraj wibrator We-Vibe 4 Plus!

W nadchodzące walentynki wiele osób zapewne zdecyduje się na sięgnięcie po jakiś gadżet erotyczny zaprojektowany z myślą o używaniu go w parze. Jeżeli ten krok dopiero przed tobą, sprawdź, co warto wiedzieć o wibratorach dla par. 

konkurs organizowany jest we współpracy z Secret Place

Kiedy marka We-Vibe wypuściła na rynek pierwszy sterowany aplikacją gadżet, który miał urozmaicać seks we dwoje, świat oszalał. Okazało się, że nowa zabawka nie tylko urozmaica seks penetracyjny, ale też pomaga wielu parom doświadczyć orgazmu równoczesnego, skutecznie stymulując łechtaczkę podczas stosunku.

Święto zakochanych to doskonała okazja, aby spróbować w seksie czegoś nowego i sięgnąć po gadżety erotyczne. A wibrator do używania we dwoje to idealny prezent na walentynki – taki, który na dodatek będzie dawał przez cały rok!

Na co więc musisz przygotować się, sięgając po gadżet erotyczny dla pary?

  1. Na początku może być… dziwnie. Wibrator do używania podczas stosunku to w końcu ciało obce dodane do ciała znanego i pierwsze próby z pewnością będą wiązały się z koniecznością znalezienia zarówno odpowiedniej pozycji seksualnej, jak i wygodnego umiejscowienia gadżetu. Będzie to wymagało odrobiny erotycznej kreatywności, ale też komunikacji między kochankami, dlatego podejdź do sprawy na luzie i nie bój się próbować, a także otwarcie informować drugą osobę, kiedy tylko coś jest nie tak. W końcu chodzi o wasz komfort oraz satysfakcję!
  2. Do nowych doznań czasem trzeba się przyzwyczaić, aby zacząć czerpać z nich przyjemność. Dla niektórych osób same tylko wibracje mogą okazać się zupełnie nowym bodźcem – zwłaszcza, gdy jeszcze nie używało się żadnych wibrujących zabawek. Dlatego daj sobie czas, aby oswoić się z nowym gościem w sypialni.
  3. Wiele z nich umożliwia seks na odległość. Gadżety erotyczne sterowane aplikacją lub pilotem to świetne rozwiązanie dla par, które z różnych powodów przebywają osobno lub mają ochotę na dyskretne zabawy w miejscu publicznym. W przypadku gadżetów We-Vibe aplikacja We-Connect umożliwia zarówno sterowanie gadżetem w czasie rzeczywistym, jak i programowanie własnych trybów wibracji dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
  4. Możesz używać ich w pojedynkę! Gadżety erotyczne przeznaczone do używania podczas stosunku idealnie sprawdzają się również podczas sesji solo. Może to być zarówno masturbacja bez użycia rąk, czyli wprowadzenie gadżetu do pochwy, odpalenie wibracji i… niech się dzieje wola nieba, jak i aktywne używanie go jako wibrującego masturbatora podczas stymulacji penisa dłonią. Z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie technikę!
  5. Możesz używać ich w parze nieheteroseksualnej. Częstym zarzutem wobec wibratorów dla par jest to, że za bardzo koncentrują się na seksie pojmowanym jako penis-w-waginie. Prawda jest taka, że nic nie stoi na przeszkodzie, by używały ich również pary niehetero – na przykład waginalnie podczas seksu ze strap-onem czy analnie lub waginalnie podczas seksu oralnego. Niezależnie od tego, jaki jest nasz seks powszedni, wibrator dla pary może okazać się świetnym dodatkiem do różnych stylów ekspresji seksualnej.

Pamiętaj też, że każdy gadżet erotyczny jest dla pary! Praktycznie każda zabawka erotyczna może być sprytnie wkomponowana w igraszki we dwoje. Zdaję sobie jednak sprawę, że czasem sięgnięcie po akcesoria przeznaczone dla par okazuje się znacznie łatwiejszym wyborem – nie trzeba specjalnie zastanawiać się, co z nimi robić, aby drugiej osobie było dobrze i stymulowane są jednocześnie obydwie strony. Jeżeli więc masz ochotę wypróbować wibrator dla par, weź udział w walentynkowym konkursie!

Wygraj wibrator dla par We-Vibe 4 Plus!

(konkurs rozstrzygnięty!)

Aby wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest wibrator dla par We-Vibe 4 Plus, w komentarzu pod tym wpisem odpowiedz na pytanie konkursowe i w odpowiednim polu wpisz często sprawdzany adres email (nie zostanie on upubliczniony). Oprócz nagrody głównej przewidziane są wyróżnienia w postaci zniżek na zakupy w Secret Place.

Pytanie konkursowe: Którego gadżetu z secretplace.pl najchętniej użył(a)byś w te walentynki z drugą osobą i dlaczego?

Jeżeli masz w głowie gotowy, erotyczny scenariusz z daną zabawką, koniecznie się nim podziel!

Zgłoszenia konkursowe przyjmuję do 7.02.2019, godz. 23:59. Nagrody zostaną przyznane do 9.02.2019, aby gadżet mógł dotrzeć przed walentynkami. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.

Przystępując do udziału w konkursie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych, dokładniej: adresu email, a w przypadku wygranej lub przyznania wyróżnienia również imienia i nazwiska, adresu email oraz adresu do wysyłki nagrody oraz na przekazanie tychże danych fundatorowi nagrody, czyli Secret Place. Twoje dane osobowe są przetwarzane wyłącznie do celów realizacji niniejszego konkursu i będą przechowywane do momentu otrzymania twojej prośby o usunięcie komentarza konkursowego. Prośbę o skasowanie komentarza oraz udostępnienie informacji dotyczących twoich danych osobowych udostępnionych blogowi proseksualna.pl możesz skierować na adres: [email protected].

okładka wpisu: rawpixel via Unsplash; nagroda: mat. producenta