To będzie bardzo proseksualny tydzień!

To będzie bardzo proseksualny tydzień!

Spoiler alert: idzie jesień. Niech twoja będzie gorąca, w końcu pod kocem też można robić ciekawe rzeczy… 

Szczęśliwego nowego tygodnia! Mój na pewno będzie szczęśliwy, ponieważ przeznaczyłam go na spotkania z czytelni(cz)kami. Dlaczego? Dlatego, że zależy mi na waszym seksualnym dobrobycie, o!

Już w najbliższą środę, 23 września 2015, będę miała przyjemność poprowadzić wykład w poznańskim kinie Muza zatytułowany „Czy długi staż = nuda w łóżku?”, poprzedzający pokaz przedpremierowy filmu „45 lat” – historii małżeństwa, które wkrótce będzie obchodzić swoje czterdzieste piąte gody. Zwiastun oraz bilety znajdziesz pod tym linkiem. Naprawdę warto! Start: godzina 19:00.

W czwartek, 24 września 2015, również w Poznaniu, we wspaniałym butiku Bossy Bedroom Equipment, poprowadzę kolejny wieczór edukacji proseksualnej dla kobiet, podczas którego będę mówić o kobiecej anatomii, miejscu kobiecej seksualności w kulturze, ale również dyskutować z uczestniczkami o krętych drogach na szczyt. Tematem dodatkowym będę zaś kubeczki menstruacyjne a także – pisałam o nich tutaj. Mam śliczny egzemplarz poglądowy! Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne, ale nie czekaj na ostatnią chwilę – sprawdź i zabierz na to spotkanie swoją przyjaciółkę, mamę, siostrę lub partnerkę! Zaczynamy po pracy, czyli o 18:00! Dla warsztatowiczek winko na rozluźnienie…

W sobotę, 26 września 2015, w warszawskim salonie Secret Place, odbędą się aż dwa wyjątkowe spotkania. Pierwsze z nich to warsztaty orgazmiczne dla kobiet, na które zapraszam o godzinie 13:00. To spotkanie w babskim gronie, którego tematem przewodnim będą kobiece orgazmy. W intymnej atmosferze dowiesz się, czym jest orgazm, poznasz sekrety własnej anatomii, usłyszysz, jak sprawdzić, czy to ten jedyny… wibrator oraz poszerzysz wiedzę na temat treningu Kegla. Porozmawiamy również o gadżetach erotycznych i o tym, jak zadbać o własną rozkosz w sypialni – niezależnie od statusu związku. Zostały tylko 4 miejsca! Szczegóły.

Drugi warsztat to klapsy (nie tylko) dla początkujących. To gratka dla tych par, które chcą wprowadzić do sypialni odrobinę pikanterii. Podczas praktyczno-teoretycznych warsztatów nie tylko poznasz tajniki sztuki zadawania przyjemnego bólu, ale też na własnej skórze przetestujesz akcesoria do spankingu. Dowiesz się, jak małymi krokami wprowadzić praktyki BDSM do sypialni i jak robić to bezpiecznie. Zobaczysz też akcesoria, o których nawet ci się nie śniło. Zaczynamy o 17:00 – są jeszcze wolne miejsca! Możesz zabrać partnerkę/partnera lub koleżankę/kolegę – druga osoba potrzebna będzie do ćwiczeń. Sprawdź.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź zakładkę „Warsztaty” -> klik!

Po każdym spotkaniu będzie możliwość porozmawiania ze mną indywidualnie.

To jak? Widzimy się w tym tygodniu?