Seks randki #2 | Stwórz profil, który przyciągnie uwagę

Seks randki #2 | Stwórz profil, który przyciągnie uwagę

Jak wyróżnić się wśród tysięcy osób zarejestrowanych w serwisach randkowych? Jak stworzyć profil, który przyciągnie uwagę i ułatwi znalezienie znajomości, na jakiej ci zależy? Oto 6 przydatnych wskazówek! 

Partnerem cyklu jest Datezone

Przeczytaj poprzedni wpis: Seks randki #1 | Czym są i gdzie je znaleźć?

Założenie konta w serwisie seksrandkowym jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak dziś, co udowadniają rosnące liczby osób zarejestrowanych w portalach dla ludzi zainteresowanych seksem bez zobowiązań. Skomplikowana część przychodzi dopiero po wybraniu nazwy użytkownika, a jest nią… uzupełnienie profilu.

Wyróżnienie się wśród setek tysięcy kont i nawiązanie znajomości z interesującymi osobami może okazać się nie lada wyzwaniem. Całe szczęście, możesz je sobie ułatwić, zwracając uwagę na kilka szczegółów, które pomagają zbudować interesujący i godny zaufania profil seksrandkowy:

1. Dobra jakość zdjęcia profilowego (i wszystkich pozostałych). Zaprezentuj się z jak najlepszej strony – niezależnie czy jest to przód, tył czy od pasa w dół. Fotografia profilowa oraz nazwa użytkownika to informacje, które inne osoby widzą jako pierwsze, są więc twoją seksrandkową wizytówką. Dlatego niech nie kusi cię ściąganie i publikowanie zdjęć pobranych z internetu – w absolutnej większości przypadków łatwo to dostrzec, a w dobrych serwisach administracja pilnuje, aby pojawiały się jedynie materiały autorskie i regularnie usuwa podejrzane media.

Możesz zatroszczyć się o swoją prywatność, zamieszczając fotografie, na których nie widać twojej twarzy, a znaki szczególne, takie jak nietypowe znamiona czy tatuaże, są wyblurowane lub zasłonięte, a w tle nie ma charakterystycznych przedmiotów z twojego mieszkania. Inna opcja to założenie maski.

Jeżeli prowadzisz profil solo, a w galerii zamieszczasz zdjęcia lub filmy z innymi osobami, zrób wszystko, aby nikt nie miał wątpliwości, że wiedziały, że są fotografowane lub nagrywane. Pokaż, że ludzie mogą czuć się bezpiecznie w twoim towarzystwie.

2. Weryfikacja profilu. Jeżeli zależy ci na spotkaniach z osobami z portalu seksrandkowego, zweryfikuj swój profil. Dzięki temu zyskasz ich większe zaufanie i potwierdzisz, że twoja obecność w serwisie nie jest przypadkowa.

3. Zgodność towaru z opisem. Chodzi mi o dwie rzeczy – rezygnację z przechwałek i szczerość. Czy ktoś jeszcze wierzy w moc myślenia życzeniowego w stylu: „Doprowadzę do orgazmu każdą kobietę” czy „Każdemu staje na mój widok”? Cóż, nie wydaje mi się. I choć dobrze ci życzę, założę się, że nie potrafisz doprowadzić każdej kobiety do orgazmu i nie masz na swoim koncie naprawdę imponującej kolekcji wzwodów. Przecież nie ma uniwersalnej recepty na czyjś orgazm, a niektórzy ludzie muszą lepiej poznać drugą osobę, zanim stanie im w jej towarzystwie. Rozumiem chęć kreowania swojej seks randkowej persony, ale sama stawiałabym na autentyczność i zdecydowanie bardziej przemawia do mnie obietnica: „Zrobię (prawie) wszystko, byś przeżyła ze mną orgazm”.

Niech twój profil odzwierciedla twoją realną seksualną osobowość. Staraj się więc nie pisać czy zaznaczać wszystkiego, jak leci i pamiętaj, że to, co lubisz w porno, np. „seks w nietypowych miejscach”, nie zawsze przekłada się na seks, którego chcesz doświadczyć w realnym świecie. Profil nie powinien też być listą doświadczeń seksualnych, które okazały się takie sobie i których nie masz ochoty powtarzać – lepiej, gdy stanowi zapis tego, na co autentycznie masz ochotę i na jakich zasadach. Im więcej informacji uda ci się zawrzeć w swoim opisie, tym lepiej. Dzięki temu nie będziesz marnować swojego, ani czyjegoś czasu (i limitu wiadomości).

4. Aktywność. Wielu serwisom zależy nie tylko na zamieszczaniu anonsów, ale też na budowaniu społeczności. Twój profil przyciągnie uwagę, jeżeli będziesz udzielać się na forum, zostawiać polubienia czy komentarze u innych osób, regularnie dodawać swoje materiały, słowem – angażować się w życie portalu. Dlatego baw się, organizuj własne wyzwania i inicjuj rozmowy!

5. Szacunek. Seksualna przygoda bez zobowiązań i asertywność w jej doświadczaniu to jedno, bycie dupkiem (lub dupką) – zupełnie co innego. W dużych portalach seksrandkowych zdarza się, że na swoich profilach ludzie z różnych powodów krytykują czyjś styl ekspresji seksualnej lub po prostu obrzydzają czyjeś mniam. Nie bądź tą osobą.

To, że ktoś ma inne upodobania, źle stawia przecinki czy ma taką, a nie inną budowę ciała nie oznacza, że nie będzie seksualnie interesujący… dla kogoś innego. Chcesz angażować się w przygodny, nieskrępowany seks? Nie obrażaj ludzi, którzy chcą robić to samo. Sekspozytywność, y’all!

Nie oznacza to bynajmniej, że nie masz prawa stawiać granic i zaznaczyć, że nie chcesz kontaktu ze strony kobiet, jeżeli szukasz tylko mężczyzn, napisać, że nie życzysz sobie zdjęć genitaliów czy anusa w pierwszej wiadomości oraz zablokować kogoś, kto jest natarczywy.

6. Inspiracja, nie kopia! W serwisie Datezone możesz przejrzeć aktualne rankingi najpopularniejszych osób. Nie próbuj jednak kopiować ich profili, lecz potraktuj je jako inspirację do stworzenia własnego. Przeanalizuj, co zdaje się przyciągać uwagę u innych ludzi – spójna galeria zdjęć? Szczery, wyczerpujący opis oczekiwań? Dobrej jakości filmy? Przynależność do grup i udzielanie się w dyskusjach? Następnie zdecyduj, które z tych elementów jesteś w stanie wprowadzić do zarządzania swoją obecnością na portalu z seks randkami.

Przyciągający uwagę profil w serwisie randkowym to większa szansa na powodzenie twojej seksmisji. Dzięki jasno określonym intencjom i upodobaniom, odrobinie zdrowego egoizmu i asertywności uzyskasz znacznie więcej interakcji niż ktoś, kto zwyczajnie się nie przyłożył, wypełnił jedynie podstawowe informacje i nie zatroszczył się o zdjęcie profilowe, a potem narzekał, że pomimo tylu potencjalnych chętnych, nie przypadła mu w udziale żadna seksualna przygoda.

okładka wpisu: Gerry Roxby via Pexels