Dlaczego powinnaś założyć konto na portalu randkowym?

Dlaczego powinnaś założyć konto na portalu randkowym?

Zauważyłam, jak bardzo moja seksualność jako kobiety zależna jest od kręgów, w których w danym momencie się obracam. Są takie miejsca, w których jest sekspozytywnie i otoczenie afirmuje moją seksualność, ale i takie, w których „kobiecie nie wypada”…

wpis powstał we współpracy z Erodate

Ta prawidłowość dotyczy nie tylko przestrzeni fizycznych, ale też wirtualnych. Poruszając się po internecie, często odnoszę wrażenie, że wróciłam do małej, tłamszącej społeczności, która chce, abym była seksowna, ale nie seksualna. Dyktuje, co mi przystoi, a co nie.

A co, jeśli ja pragnę obydwu tych rzeczy? A co, jeśli chcę sama zdecydować, czy wypada mi dyskutować o pornografii, zaliczyć przygodę na jedną noc czy opublikować seksowne selfie, tylko otoczenie mi nie sprzyja?

Z pomocą może przyjść portal seks-randkowy. Przyjazne kobietom serwisy, takie jak Erodate, coraz częściej są miejscami seksualnego wyrażania siebie przy zachowaniu pełnej kontroli nad interakcjami, zamieszczanymi treściami i poziomem anonimowości.

Co daje konto na portalu randkowym?

Poza całkowicie oczywistą możliwością zorganizowania szybkiej seks-randki, serwisy towarzyskie mogą mieć bardzo pozytywny wpływ na kobiecą seksualność.

Posiadanie profilu w serwisie ma wiele zalet:

Możliwość spełnienia fantazji

Spełnianie seksualnych fantazji może być utrudnione, gdy pula potencjalnych osób partnerskich jest mała. Może to wynikać z mieszkania w mniejszym mieście, braku czasu na zawieranie nowych znajomości w realu czy braku energii na tradycyjne randki, gdzie sprawdzenie seksualnego dopasowania to prawdziwa loteria.

Portale randkowe oferują możliwość spełnienia seksualnych fantazji – zarówno tych waniliowych, jak i bardzo pikantnych. Przez internet, półanonimowo, znacznie łatwiej podzielić się swoimi pragnieniami i poznać kogoś, kto pomoże wcielić te fantazje w życie. Prowadząc rozmowę w świecie wirtualnym, kiedy ma się do dyspozycji głównie słowa, znacznie łatwiej ocenić, czy druga osoba będzie kiepska w łóżku.

Poczucie bycia adorowaną i pożądaną

Przebywanie na potralach seks-randkowych cudownie podładowuje erotyczne baterie. W serwisach typu Erodate ekspresja seksualna najczęściej wolna jest od oceny, bo jest tam wystarczająco miejsca dla wszystkich, a osoby zarejestrowane doceniają wysiłek włożony w prowadzenie profilu.

Znam wiele osób, w związkach i nie, które zakładają konta właśnie po to, by czuć się pożądanymi, a następnie przenieść tę świeżą, erotyczną energię na kontakty w realnym świecie. Miły komentarz na początek dnia to szybki boost dla pewności siebie!

Przestrzeń do dzielenia się swoją seksualnością

Zasady panujące na popularnych portalach społecznościowych nie pozwalają na wolność eksperesji seksualnej. Jeżeli masz nieco ekshibicjonistyczną naturę, portal seks-randkowy zdecydowanie pozwoli jej pofolgować. Możesz eksplorować swoją zmysłowość, zamieszczając erotyczne zdjęcia czy klipy.

To, ile zdecydujesz się pokazać, zależy wyłącznie od ciebie. Erodate udziela kilku porad w tej kwestii, podkreślając jak ważna jest pewność, że właśnie tego się chce oraz oszacowanie ryzyka związanego z ewentualnym byciem rozpoznaną.

Świadomość, że nie jesteś jedyna

Serwisy seks-randkowe pozwalają uświadomić sobie, że wcale nie jest się „jedynym gejem w wiosce”. Że na świecie, a nawet w promieniu kilkunastu czy kilkudziesięciu kilometrów, są osoby z takimi samymi fantazjami, upodobaniami i potrzebami seksualnymi.

W swojej pracy zauważyłam, w jak wielu pragnieniach ludzie czują się osamotnieni. Jak często wydaje im się, że coś jest z nimi nie tak, bo fantazjują na przykład o peggingu czy odgrywaniu nietypowych ról w seksie. Dopiero uzyskując informację, że nie ma w ich pragnieniach nic oryginalnego, a setki ludzi oddają się tej praktyce w tym właśnie momencie, zaczynają lepiej czuć się ze swoją seksualnością.

Na portalach randkowych nikt nie ma oporów, aby dzielić się tym, co go kręci, czy aktywnie szukać treści odpowiadających danym kinkom. Świadomość, że są to realne osoby, które możesz mijać na ulicy, bywa bardzo afirmująca!

Interesujące znajomości o wymiarze nieseksualnym

Może zdarzyć się tak, że po wspólnie spędzonej nocy, zarówno ty i jak i druga strona zapragniecie utrzymać relację wyłącznie koleżeńską. Albo coś, co miało być przygodą na jedną noc, przerodzi się w przyjaźń z regularnymi bonusami. Portale seks-randkowe sprzyjają nie tylko jednorazowym kontaktom!

Pamiętaj też, że nie każda znajomość nawiązana na portalu seks-randkowym kończy się seksem lub wymianą pikantnych wiadomości. Równie dobrze możesz znaleźć tam przyjaciółkę do otwartych i szczerych rozmów o seksie czy kumpla, z którym fajnie będzie od czasu do czasu wyjść na piwo bez jakiegokolwiek podtekstu seksualnego. Nigdy nie przewidzisz, z kim i na jakim polu coś kliknie. A nie kliknie, jeżeli nie spróbujesz.

Zmysłowy eksperyment

Portale randkowe to coraz częściej wirtualne seks-kluby, które stwarzają wiele możliwości, aby wyrazić swoją seksualną osobowość. Nie trzeba wcale korzystać z opcji umawiania się na spotkania, by odczuć realne korzyści płynące z posiadania konta w serwisie. Może to być coś tak prostego, jak zwiększenie seksualnej pewności siebie, lepsza świadomość ciała i własnych potrzeb, a nawet popracowanie nad umiejętnością flirtowania czy sekstingu.

Korzystanie z portalu Erodate można zacząć na własnych zasadach i we własnym tempie. Założenie profilu to nie zobowiązanie na całe życie, warto więc pozwolić sobie na erotyczny eksperyment i sprawdzić, co wyniesie się z tego doświadczenia dla siebie.