Lula Pink, czyli nowy autorski seks butik na dzielni | Konkurs

Lula Pink, czyli nowy autorski seks butik na dzielni | Konkurs

Przez ostatnie 6 lat blogowania miałam okazję obserwować, a nawet współpracować z kilkoma sklepami erotycznymi, które po prostu nie trafiły w swój czas i zniknęły z rynku, np. ekologiczny i wege Green Sin czy poznański Bossy Bedroom Equipment. Dlatego, kiedy na seksualnej dzielni pojawia się nowy, autorski i przede wszystkim oryginalny sklep, gorąco kibicuję osobom za niego odpowiedzialnym. 

Butik Lula Pink zaczął nietypowo, bo od bloga. Jeszcze zanim miałam okazję poznać asortyment sklepu, wiedziałam już coś o osobach, które za nim stoją i czułam, że możemy nadawać na tych samych falach i (tu zabrzmię trochę górnolotnie) wyznawać te same ideały – i piszę to nie dlatego, że wystawiono mi na blogu Luli piękną laurkę. Już z samego bloga biła sekspozytywność, inkluzywność na różne rodzaje ekspresji seksualnej i społeczność LGBTQI+, zainteresowanie kulturą, a także odwaga dzielenia się własnymi przeżyciami wokół odkrywania seksualności. Wystarczy dodać do tego podniecające opowiadania erotyczne i mamy prawdziwy kombajn!

Otwarcie kuratorskiego sklepu z gadżetami erotycznymi to spore ryzyko, bo w tej branży – jak w wielu innych – panuje zasada „wyróżnij się lub zgiń”. Dlatego założycielki Luli Pink, Marta i Agata, postawiły na takie gadżety i marki, które w polskich sex shopach są rzadkością (choć w asortymencie nie brakuje też znanych i lubianych klasyków). Mam tu na myśli m.in. akcesoria L’amourose, Lovehoney (w tym niedostępny już u samego producenta masażer z jednorożcem) czy pride’owe dilda i korki analne. To chyba też jedyny butik, w którym wibrator określa się mianem „hipsterski”

Na dodatek dziewczyny przekazują część zysków z akcesoriów z działu „promocje” na wcześniej ustalony cel – organizację, fundację, akcję. Pomagając innym, kupujący zyskują 5% zniżki. Środki przekazywane są po wyczerpaniu puli wyznaczonej na dany cel produktów.

Patronką sklepu jest superbohaterka, Lula Pink, będąca alter ego twórczyni sklepu, Marty. To postać, która nie jest ani z Wenus, ani z Marsa (ale wciąż jest trochę nie z tego świata), a której głównym celem jest zachęcać innych do zmysłowych seksploracji i odkrywania świata seksu na własną rękę czy też w większym gronie.

Lula nie stroni od seksu w życiu codziennym, z chęcią ogląda filmy i seriale, w których są „momenty”, dużo czyta i trzyma rękę na pulsie w kwestii erotycznych trendów. Lubi fantazjować, a dążenie do przyjemności jest jej siłą napędową. To ciekawska trendsetterka.

 

 

Konkurs | Rozwiązany! 

*Nagroda główna i wyróżnienia zostały przyznane. Sprawdźcie maile!*

Abyście mogli lepiej zapoznać się z Lulą i jej filozofią przyjemności, wspólnie z Martą i Agatą postanowiłyśmy zorganizować dla was konkurs. Nagrodą główną jest voucher o wartości 100 zł na zakupy w Lula Pink, przewidziałyśmy również dwa wyróżnienia, które zostaną nagrodzone voucherami o wartości 50 zł na zakupy w Lula Pink.

Pytanie konkursowe: Jaki gadżet z asortymentu sklepu Lula Pink (klik!) podarował(a/o)byś jego patronce i dlaczego? W komentarzu umieść link do produktu wraz z uzasadnieniem! To, co za wygraną kupisz dla siebie, może pozostać twoją słodką tajemnicą…

Zamieszczając komentarz, nie zapomnij o wpisaniu w odpowiednim polu często sprawdzanego adresu email (nie będzie on upubliczniony), bo tylko w ten sposób będę mogła skontaktować się z nagrodzonymi osobami.

Zgłoszenia konkursowe przyjmuję do 28.10.2018, godz. 23:59. Nagrody zostaną przyznane do 4.11.2018. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.

Czas start!

Przystępując do udziału w konkursie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych, dokładniej: adresu email, a w przypadku wygranej lub przyznania wyróżnienia w konkursie również imienia i nazwiska oraz adresu email i na przekazanie ich fundatorkom nagrody, czyli sklepowi Lula Pink Sex Boutique & Blog. Twoje dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celów realizacji niniejszego konkursu i będą przechowywane do momentu otrzymania twojej prośby o usunięcie komentarza konkursowego. Prośbę o skasowanie komentarza oraz udostępnienie informacji dotyczących twoich danych osobowych posiadanych przez proseksualną.pl możesz skierować na adres: [email protected]

Konkurs jest organizowany we współpracy z Lula Pink Sex Boutique & Blog