Tiani 24k | Gadżet dla par ubezpieczony… na wypadek rozstania

Tiani 24k | Gadżet dla par ubezpieczony… na wypadek rozstania

Gadżety dla dorosłych wielu parom pozwalają poprawić jakość życia seksualnego i w kreatywny sposób odkrywać nowe drogi do pielęgnowania bliskości. Według przeprowadzonej przez Lelo ankiety, w której wzięło udział ponad 5000 respondentów z całego świata, dla 83% z nich zabawki erotyczne miały pozytywny wpływ na związek. Ale co w sytuacji, kiedy związek się rozpada, a wspólne zabawki zostają?

Nowy gadżet Lelo – masażer dla par Tiani 24k – objęty jest ubezpieczeniem na wypadek rozstania. Jeżeli drogi pary, która nabyła produkt, rozejdą się w ciągu roku od zakupu, Lelo wymieni Tiani 24k na inny produkt ze swojej kolekcji. I nie, nie trzeba przedstawiać dowodów rozstania, wystarczy paragon za zabawkę.

Tiani24k

Skąd to 24k? 

Tiani jest zaobrączkowana. Element trzonu z wygrawerowaną nazwą producenta pokryty jest dwudziestoczterokaratowym złotem, co niewątpliwie daje zabawce sznyt ekskluzywności. Tiani 24k zaprojektowano tak, by urozmaicała nie tylko grę wstępną, ale również stosunek penetracyjny.

Wiem, że dla wielu par rozmowy o wprowadzeniu gadżetów erotycznych do sypialni bywają trudne, zwłaszcza, gdy mowa o gadżetach „solowych” typu wibratory czy dilda. Dlatego całkiem serio uważam, że sięgnięcie po masażer kierowany bezpośrednio do par, może ułatwić rozmowę o sięgnięciu po tego typu urozmaicenia, a nawet zainspirować do rozbudowywania seksualnego menu. Może to być też świetna pomoc dla tych, którzy pragną doświadczyć jednoczesnego szczytowania podczas seksu penentracyjnego. I choć dla około 70% kobiet orgazm w sytuacji penis-w-waginie, bez jakiejkolwiek stymulacji łechtaczki, jest praktycznie niemożliwy do osiągnięcia, wibrator zaprojektowany tak, by i łechtaczka była stymulowana, i penis się zmieścił (a na dodatek otrzymał nieco podniecających wibracji, bo w Tiani 24k motorki są dwa), zdecydowanie może pomóc w eksplorowaniu równoczesnego orgazmu. 71% par, które uznały, że masażer dla par poprawił jakość ich współżycia, nie mogło się mylić.

Ale zobaczmy, jak to działa:

Tiani 24k to kolejny w kolekcji Lelo gadżet na pilota, z 8 zaprogramowanymi trybami wibracji oraz technologią Sensemotion pozwalającą sterować wibracjami dzięki samemu poruszaniu pilotem, co wpływa na personalizację doświadczeń użytkowników. Zabawka jest w 100% wodoodporna, a ładuje się ją przez port USB. Tiani 24k pokryto gładkim, bezpiecznym dla ciała silikonem, zaś wykorzystanie prawdziwego złota w obrączce na trzonie zabawki, z pewnością uczyni tę zabawkę odpowiednią dla osób uczulonych na metale.

Nie jest to produkt t(i)ani, ale w związku z tym, że #corazbliżejświęta, Lelo oferuje gadżet w cenie 50% niższej od wyjściowej. Po rabacie zabawka kosztuje około 840 złotych, wysyłka do Polski gratis. Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, fioletowej i różowej. Nie ukrywam, że mi najbardziej podoba się połączenie czerni ze złotem, ale to już kwestia osobistych preferencji.

Tiani-50-off

Czy gadżet wart jest swojej ceny? O tym przekonacie się już wkrótce. Zachęcam do wypatrywania postu recenzenckiego, w szczególności dlatego, że ogłoszę w nim konkurs z jednym egzemplarzem Tiani 24k do wygrania – w sam raz dla pary, która ma ochotę na orgazmiczne podróże!

Zastanawia mnie tylko jedno – kto w przypadku rozstania zgarnie tę nową zabawkę…?